Apple планира ъпдейт на iPhone в отговор на забраната за продажба в Китай

Потребителски аватар
Вито
Мнения: 5797
Регистриран: 09 яну 2008, 01:07

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Apple планира ъпдейт на iPhone в отговор на забраната за продажба в Китай

Мнение от Вито » 15 дек 2018, 08:17

А за какво стадо говориш бе?! Я се осъзнай. 50 годишен бил. Каква тема, ти влизаш във всяка тема за айфон и я осираш от горе до долу! Прави си ромовете за 5 инчовия телефон със сензорни бутони и не влизай в темите за айфон да се заяждаш с хората! Щом на мене ми е писнало от тебе при положение, че айфон няма да си купя никога, представям си кво им е на "стадото". (angry)

Потребителски аватар
PoceH_BS
Мнения: 3405
Регистриран: 02 сеп 2014, 08:05

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Apple планира ъпдейт на iPhone в отговор на забраната за продажба в Китай

Мнение от PoceH_BS » 15 дек 2018, 08:30

Не си ти човека да ми даваш наклон на дедовия. Модераторите когато преценят, че съм обидил някого ми дават да си хапна БАНан. Има лесно, не ми четеш мненията и си хепи.
Coolpad Cool1 dual / Custom ROM.

Потребителски аватар
Вито
Мнения: 5797
Регистриран: 09 яну 2008, 01:07

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Apple планира ъпдейт на iPhone в отговор на забраната за продажба в Китай

Мнение от Вито » 15 дек 2018, 09:36

Ама разбира се. Те като ти дадат банана и форумът умира. За тва по-добре да има няква активност, било то и тролова.

Потребителски аватар
PoceH_BS
Мнения: 3405
Регистриран: 02 сеп 2014, 08:05

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Apple планира ъпдейт на iPhone в отговор на забраната за продажба в Китай

Мнение от PoceH_BS » 15 дек 2018, 09:45

Форума си живее собствен живот и без мен и ще продължи да го прави и без мен. Когато казвам истината и някой казва, че "троля", ей това не го разбирам. Както вече казах, моите думи мога да ги подкрепя с факти, твоите са въздух под налягане, може би затова "подскачаш" толкова, защото си едно НИЩО по техническите теми? За любителската/професионалната фотография се вслушвам какво пишете, ти, muamamu1 & board, защото знаете материята, както виждаш там не се изказвам (опитах се веднъж) защото съм лаик по темата. Та да спрем до тук с размяната на любезмости ОК?
Coolpad Cool1 dual / Custom ROM.

Потребителски аватар
algor
Мнения: 1401
Регистриран: 07 сеп 2006, 10:38
Местоположение: София

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Apple планира ъпдейт на iPhone в отговор на забраната за продажба в Китай

Мнение от algor » 15 дек 2018, 10:34

[Quote]Та да спрем до тук с размяната на любезмости ОК?[/Quote]

Сам си го казал по-горе - като спреш да водиш любезното хоро и никой не ти връща това, което сееш.

По темата: съвсем нормално е всяка от големите компании да направи необходимото, за да не излезе от голям пазар като китайския.
А и все пак нека се чете правилно:

[Quote]Предварителното решение на китайския съд в полза на Qualcomm[/Quote]

Решението е предварително, тепърва ще има обжалвания и от двете страни и всичко ще върви с години.
Не виждам как един прост човечец от която и да е точка на света може да знае има ли нарушения или няма и кой точно е пострадал, при положение че и на съдиите в едно такова дело не им е лесно.
За мен нещата ще приключат (когато и да е през годините) с едно извънсъдебно споразумение (както направиха Самсунг и Епъл) и всичко ще утихне.
Сега просто се шуми и около двете компании, а лоша реклама няма, знаем.
Ако искаш незабавно да видиш резултатите от труда си, мий чинии!

Потребителски аватар
PoceH_BS
Мнения: 3405
Регистриран: 02 сеп 2014, 08:05

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Apple планира ъпдейт на iPhone в отговор на забраната за продажба в Китай

Мнение от PoceH_BS » 15 дек 2018, 10:43

[Quote]Не виждам как един прост човечец [/Quote]

Може ли да съм този простия, но да казвам истината?
Coolpad Cool1 dual / Custom ROM.

sladyrko
Мнения: 2036
Регистриран: 01 апр 2009, 18:02

Re: Re: Re: Re: Re: Apple планира ъпдейт на iPhone в отговор на забраната за продажба в Китай

Мнение от sladyrko » 15 дек 2018, 12:57

Той си мисли, че пише по темата остави го...
Да наругаеш компания по същия начин във всяка тема е да пишеш по нея.
Както казах - маимуните в зоопарка... Играят си с акото и ти им се смееш, а те си мислят, че са много интересни...

Онзи пък - отварял ни очите. :D

Някой да е искал да му отварят очите тук?
Ок, не харесваш нещо. Изказал си го вече 100 пъти, дотам, че на хората им е писнало от същите ти коментари, продължи нататък...
Ама, не, стои и дълбае на едно и също място.
Четяли сме темите - четем ги, пуснати са в сайта като новина - информираме се, не ги четем защото Росен ги коментира. Ние само отговаряме на коментарите му, което е загуба на време, честно казано.

Всичко си има граници. А той отдавна ги прекрачи.

Че и го оправдават: Как може 50 годишен човек да пише ПЕДО, ФАЩ и това да се оправдава? Явно и вашето ниво е толкова ниско. Срамота бе, големи хора!
Бъдете добри едни към други! Да обиждаш някого заради предпочитанията му е много ниско! Намасте!

Потребителски аватар
PoceH_BS
Мнения: 3405
Регистриран: 02 сеп 2014, 08:05

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Apple планира ъпдейт на iPhone в отговор на забраната за продажба в Китай

Мнение от PoceH_BS » 15 дек 2018, 14:10

[Quote]Както казах - маимуните в зоопарка... [/Quote]

Ако говориш за стадото, което 4 години подред си купуваше една и съща претоплена манджа и изкуствено бяха държани "на въже" за да купуват сега големите екрани, щото за малки вече нямат избор от любимата си компания си адски прав! Толкова години ви правиха на маймуни и все още не можете да се осетите, хак да ви е! Догодина 5000 лв.
Coolpad Cool1 dual / Custom ROM.

sladyrko
Мнения: 2036
Регистриран: 01 апр 2009, 18:02

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Apple планира ъпдейт на iPhone в отговор на забраната за продажба в Китай

Мнение от sladyrko » 15 дек 2018, 14:44

И продължаваме с цирка. :D

Остави кого правили какви, ти гледай себе си. Купуваш ли си скъпи телефони, не?

Това какво коментираш?

Аз не си купих скъп Айфон - не ме интересува особенно тези които са си купили последния модел.

Като гледам последните подели от Андроида всичките са "претоплена манджа" поне 2-3 годишна - само с обещание за Нов "по-бърз и енергоспестяващ" процесор и пак са на 2000лв.

Така, че не те знам каква ти е логиката (не, че има такава).

Както казах, продължавай да си играеш с акитата, нище ще те гледаме, ще се смеем, а ти си мисли, че ти се възхищаваме, завиждаме и каквото там се случва в твоя ум. :)
Бъдете добри едни към други! Да обиждаш някого заради предпочитанията му е много ниско! Намасте!

Потребителски аватар
PoceH_BS
Мнения: 3405
Регистриран: 02 сеп 2014, 08:05

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Apple планира ъпдейт на iPhone в отговор на забраната за продажба в Китай

Мнение от PoceH_BS » 15 дек 2018, 14:55

Ти нямаш пари да си купиш скъп наЙфон си тръгнал да обсуждаш мен, който с лека ръка е затворил 2 сметки по 30к в една глупава банка, не се ли усещаш поне малко от малко?
Coolpad Cool1 dual / Custom ROM.

Отговори