Apple може да извади зарядното от комплекта на iPhone 12

pretorianec
Регистриран: 06 юли 2007, 16:11

Re: Apple може да извади зарядното от комплекта на iPhone 12

Мнение от pretorianec » 30 юни 2020, 07:12

Половината коментари тук са такива сякаш това вече е безпорен факт(официално обявено)и т.н. А всъщност това е само слух,който като много такива преди него може да се окаже абсолютно неверен.....Така че преди да ги плюете,бесите,фалирате и прочие,изчакайте още някоко месеца и ще видим какво ще предложат! Всичко останало си е чист хейт(при това неверен към момента).

P.S.Eдинстеното което се премахна от първоначалния пакет за всички тези годиниу(по-мои спомени)беше преходника за слушалките(така наречения dongle).

Dan4o13
Регистриран: 21 окт 2019, 09:24

Мнение от Dan4o13 » 30 юни 2020, 08:50

Ванката написа:
29 юни 2020, 10:28
Накрая да извадят и телефона и да продават само кутията. Хем щадящо природата, хем по-компактно. Шегата настрана, но не вярвам да направят подобна глупост. И дано не я направят, защото после и другите ще ги последват.
Самсунг първи ще ги последват

ilkor
Регистриран: 30 дек 2011, 21:49

Мнение от ilkor » 30 юни 2020, 09:01

Сякаш и преди не са правили простотии:

Изображение

Потребителски аватар
npet
Регистриран: 07 фев 2014, 12:05
Контакти:

Мнение от npet » 30 юни 2020, 10:39

-
Последна промяна от npet на 16 юли 2020, 15:20, променено общо 1 път.
-

Потребителски аватар
Ванката
Регистриран: 15 сеп 2011, 10:28

Мнение от Ванката » 30 юни 2020, 11:19

Не всички като теб имат една торба зарядни. Повечето хора си продават старите телефони със зарядните. Плюс това даваш 2-3К+ шапка пари за един телефон и най-простото нещо е да получиш съответното зарядно вътре. Против съм и за махането на слушалките. Когато провеждам дълги разговори предпочитам да го правя с жични, а не с безжични слушалки. Имам и двата типа. Все пак модата не винаги е здравословна!👍

ПС. Това, че има хора с по един шкаф зарядни, не е оправдание за липсата им в кутията! Вие, като фенове-консуматори вместо да сте критични към подобни простотии ги защитавате. Не мога да си го обясня наистина... :)
Samsung Galaxy S10+ PRISM SILVER 128GB
Samsung Galaxy Watch 46mm
Samsung Galaxy Buds+

radko89
Регистриран: 30 авг 2008, 21:42
Контакти:

Мнение от radko89 » 30 юни 2020, 12:55

Човекът гледа от лична гледна точка и затова не осъжда подобен слух.
Ако беше проблем за него щеше - затова има различни хора.
Вместо хейт към марка или към останалите изчакайте, и без това ще се коментира пак ако се случи..
Да не говорим, че ако решат да махнат жичното зарядно то ще е защото ще са махнали жака за зареждане.
Може би ще сложат безжично ако се случи това.
Не го мислете толкова - ранко е..

Потребителски аватар
board
Регистриран: 25 окт 2006, 14:01

Мнение от board » 30 юни 2020, 14:03

npet написа:
30 юни 2020, 10:39
Хайде отворете си чекмеджетата и ми кажете колко зарядни имате вече?
Еми нямам нито едно зарядно с женсо USB Type C вкъщи, до колкото разбирам такъв е кабела? Ти щом имаш цял шкаф такива, много се радваме за теб, със здраве да си ги ползваш. Ама ти ситурно имаш и цял шкаф с кабели и иглички, така че, може и само телефона да ти дадат, направо в найлоново пликче да не хабят амбалаж ;)

За мен остава тъпо, че ако реша да си купя айфон, няма да мога да направя най-елементарното - да го заредя.
radko89 написа:
30 юни 2020, 12:55
Човекът гледа от лична гледна точка и затова не осъжда подобен слух.
Еми всъщност човек казва, че подкрепя подобно нещо, а не че не го осъжда. Което е малко в линията, аз си имам, вие се оправяйте...

djundi
Регистриран: 01 апр 2009, 14:37

Apple може да извади зарядното от комплекта на iPhone 12

Мнение от djundi » 30 юни 2020, 15:21

Ами, каквото повикало това се обадило. Ейпъл са алчни, това е ясно на всеки, дори на най-запалените им фенове. Не случайно имат трилоини, то от скубане на кожи е. Но с това решение наистина ще ударят дъното, преполагам искат да печелят и от продажба на зарядни отделно. Ще измислят някакъв сценарий, че да си купиш и зарядното отделно. Така няма да увеличат ценат ана телефона, но ще увеличат приходите си, по този долен начин. Абе да няма там някой българин или руснак и да е дал тази рекетьорска идея ...?

Johnniie
Регистриран: 20 апр 2013, 16:35

Мнение от Johnniie » 30 юни 2020, 20:44

За мен решението е глупаво макар да съм решил,че ще си направя подарък една 12-ка. Не може телефон 2+ хиляди лева да няма зарядно в комплекта. За природата го правили и бля бля бля, всичко е за пари. Ако трябва да съм честен преди 6-7 години си купих Moto G и в комплекта нямаше зарядно,но това беше телефон за 200-300 лв и не ми пречеше липсата му,защото наистина имам доста зарядни вкъщи обаче телефон колкото 4 минимални работни заплати без зарядно е подигравка с клиентите им.

Потребителски аватар
Вито
Регистриран: 09 яну 2008, 01:07

Мнение от Вито » 30 юни 2020, 21:53

Te поначало си се подиграват като не слагат бързи зарядни в комплектите, а трябва да се купят отделно... Eдва iPhone 11 и то само про модификациите получиха бързо зареждане в комплекта. Нищо, че обикновеният Айфон 11 е над 1500 кинта. Та да, за пари става въпрос, не екология.
SAMSUNG Note 10 Plus Black
HUAWEI Mate 10 Pro Blue
NOKIA 808 PureView Black

Отговори