Apple има двугодишнa технологичнa преднина при 3D сензорите

apolon25
Регистриран: 01 мар 2005, 01:38

Мнение от apolon25 » 21 мар 2018, 23:38

Боже Боже, каква преднина на технология, която е пълна пародия. Още първия месец се напълни интернет с отключена телефони от майка и син и с маски и тн. Пръстовия сензор е пъти по надежден. Това е технология пародия. Платили са да ги рекламират разни разбирачи. АКО си мислят, че някой ще ги предпочете заради това се лъжат. Продажбите на X им се сринаха двойно! Тия много са си повярвали! Две години преднина имали? Пред кого ? Китай ако реши за 6 месеца ще напълни света с каквито сензори пожелаят. (no)
Samsung Galaxy S 9+

foxfury
Регистриран: 22 дек 2009, 03:30

Мнение от foxfury » 22 мар 2018, 00:49

Apple от години имат такава преднина с нововъведенията си.
64 битовите процесори, пръстовия отпечатък и сега 3d лицевото разпознаване.
Тук не става въпрос кой е бил първи, кой втори, а при кой работи както трябва.
И преди имаше лицево разпознаване при китайците и сега го има, но се преодолява лесно от всеки със снимка, а не да се правят силиконови маски и т.н..
Същото е и с отпечатъка - някой да си спомня колко трагично беше положението при първите сензори за отпечатаци при андроидите година след Apple? На Galaxy S5 например?
А за 64 битовите процесори и изказването на тогавашния шеф на Qualcomm, че няма смисъл от тях при телефоните?

Тази година вместо на мода да станат големите батерии всички почнаха да изрязват грозно екраните като iPhone X - пак не са първи, но никой не копира "окото" на Essential. ;)

Legolaself01
Регистриран: 16 май 2018, 17:28

Re: Apple има двугодишнa технологичнa преднина при 3D сензорите

Мнение от Legolaself01 » 22 мар 2018, 02:10

[Quote]Apple от години имат такава преднина с нововъведенията си. 
64 битовите процесори, пръстовия отпечатък и сега 3d лицевото разпознаване. 
Тук не става въпрос кой е бил първи, кой втори, а при кой работи както трябва. 
И преди имаше лицево разпознаване при китайците и сега го има, но се преодолява лесно от всеки със снимка, а не да се правят силиконови маски и т.н..
Същото е и с отпечатъка - някой да си спомня колко трагично беше положението при първите сензори за отпечатаци при андроидите година след Apple? На Galaxy S5 например?
А за 64 битовите процесори и изказването на тогавашния шеф на Qualcomm, че няма смисъл от тях при телефоните? 

Тази година вместо на мода да станат големите батерии всички почнаха да изрязват грозно екраните като iPhone X - пак не са първи, но никой не копира "окото" на Essential. [/Quote]

Ха-ха, нов "експерт" се пръкна :D
Само си представям как водя дискусия за технологии с такъв екземпляр :D

Ако пък смяташ, че си голям тарикат, ти предлагам следната сделка : слагаме на масата телефоните, твоите и моите, аз имам note 7, note 8 и айфон Х, Ако ти отключиш note 7 или 8, и трите ми телефона стават твои. Ще ти донеса кутиите и всички аксесоари към тях. Давам ти да ме снимаш, ако искаш снимки вади, в профил, в анфас, както решиш. Ако не успееш, даваш ми твоите телефони, и пред тебе ги натрошавам да станат неизползваеми. Имаме ли сделка?

radko89
Регистриран: 30 авг 2008, 21:42

Re: Re: Apple има двугодишнa технологичнa преднина при 3D сензорите

Мнение от radko89 » 22 мар 2018, 10:37

Аз бих приел предизвикателството :)

Legolaself01
Регистриран: 16 май 2018, 17:28

Re: Re: Re: Apple има двугодишнa технологичнa преднина при 3D сензорите

Мнение от Legolaself01 » 22 мар 2018, 11:32

[Quote]Аз бих приел предизвикателството[/Quote]

Ще се уговорим на лично съобщение (yes)
В момента съм в чужбина, но юни/юли се прибирам за отпуската. Аз ще дойда в твоето населено място. С кеф ще потроша един айфон Х :D

А по темата мога само да кажа Face ID = кръгла нула.
И сега се чудят как да оправдаят хвърлените на вятъра пари

ilchev_n
Регистриран: 18 мар 2010, 20:10

Re: Re: Re: Re: Apple има двугодишнa технологичнa преднина при 3D сензорите

Мнение от ilchev_n » 22 мар 2018, 11:39

Дай ми го бартер , баровец !!!

ipolit
Регистриран: 21 окт 2008, 12:12

Re: Re: Re: Re: Apple има двугодишнa технологичнa преднина при 3D сензорите

Мнение от ipolit » 22 мар 2018, 11:51

Ти въобще чете ли какво пише в новината или реши да се похвалиш какви телефони са ти купили вашите?

D0N4T3LL0
Регистриран: 13 мар 2015, 10:34

Re: Apple има двугодишнa технологичнa преднина при 3D сензорите

Мнение от D0N4T3LL0 » 22 мар 2018, 12:07

Надявам се и така да остане, даже да направят така, че никой друг да не може да интегрира подобни сензори. Ще съм им изключително благодарен!

Отговори