Apple готви най-голямото издание на iPhone досега

Потребителски аватар
centur
Мнения: 5794
Регистриран: 10 авг 2005, 22:39

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Apple готви най-голямото издание на iPhone досега

Мнение от centur » 28 фев 2018, 10:06

[Quote]sladyrko:
Явно само ти си чувал за iTtransmission в AppStore [/Quote]

Предполагах, че ще "изкривиш" думите ми в твоя полза, но целта ми беше да разкрия тайната: МОЖЕШ ДА ТЕГЛИШ ТОРЕНТИ НА IPHONE (макар и неофициално с външно приложение).
Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм

tzincbg
Мнения: 6196
Регистриран: 22 май 2014, 08:20

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Apple готви най-голямото издание на iPhone досега

Мнение от tzincbg » 28 фев 2018, 10:27

Има и друг вариант за международните торенти -Www.zbigz.com - качвате торента там и си сваляте готовите файлове. Безплатната версия е ограничена на Макс. 1гб торент и 150кб скорост.

sladyrko
Мнения: 2036
Регистриран: 01 апр 2009, 18:02

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Apple готви най-голямото издание на iPhone досега

Мнение от sladyrko » 28 фев 2018, 10:59

Нормално, казах от Play Store.
А тея извън за Apple я работят, я лиценза изтекъл. С импактора на всяка седмица реактивация... Сложна работа.

А за сеедбоксовете бях пуснал тема преди време (като ползвах Айфон) http://www.mobilebulgaria.com/forum/read/post/494807/%D0%BA%D0%B0%D0%BA-%D0%B4%D0%B0-%D1%81%D0%B2%D0%B0%D0%BB%D1%8F%D0%BC%D0%B5-%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%B8-%D1%81-ipadiphone-%D1%83%D1%80%D0%BE%D0%BA . Върши работа. Но е наполовина, сега не съм пробвал, но преди не можеше да се добавят субтитри по този начин.

Излизаме извън темата обаче. :)
Бъдете добри едни към други! Да обиждаш някого заради предпочитанията му е много ниско! Намасте!

Be happy
Мнения: 63
Регистриран: 01 яну 2018, 11:16

Re: Apple готви най-голямото издание на iPhone досега

Мнение от Be happy » 28 фев 2018, 22:51

Седнах да чета мненията от любопитство и всъщност никой не коментира темата. Аз предпочитам Андроид, но ми харесват компактните размери на iPhone и ще е следващия ми телефон,именно поради тази причина. Всяка от двете системи си има предимства и недостатъци, не знамм защо трябва да се стига до обиди и нападки. А по отношение на новината, мисля че пак няма да имат успех с по-евтиниа си модел, просто очакването към Епъл е друго. Премиум изработка, усещане за перфекционизъм в детайлите, което не може да се отрече.

Ванката
Мнения: 9571
Регистриран: 15 сеп 2011, 10:28

Re: Re: Apple готви най-голямото издание на iPhone досега

Мнение от Ванката » 01 мар 2018, 09:12

С 6,5” вариант на айфон...разбиват всички граници, които беше поставил Джобс приживе. Ще въведат и модели с две сим карти, които ще се предлагат основно на азиатския пазар. Този път вече мисля, че ще ударят здраво китайските производители по продажби и на техен терен. Като се абстрахираме от фенщината на някои драскачи по форумите, почти всеки човек по света иска да притежава продукти на епъл, но в държави като нашата основна спирка е цената. И не защото са прекалено скъпи, а защото заплатите ни са мизерни! В държави като нашата виреят евтини китайски марки.

Иначе тази година предвиждам много силни продажби за новите айфони. Не, че досега не са ги имали, но като се вземе в предвид, че конкуренцията е голяма, а пазарът пренаситен, с новите издания на айфон - особено големия вариант, ще се разцепят от продажби. Тази година, ще им е най-силната за всички времена! Това е моето мнение. :)
Samsung GALAXY S22 Ultra

Big User
Мнения: 36
Регистриран: 16 мар 2015, 16:26

Re: Re: Re: Apple готви най-голямото издание на iPhone досега

Мнение от Big User » 01 мар 2018, 10:50

Абсолютно си прав! Ако наистина пуснат 6.5" със 2 сим карти направо ще разцепят азиатския пазар. Липсата на голям дисплей и модел със 2 сим карти до сега донякъде възпираше част от китайските потребители и даваше място на техните си марки...

Потребителски аватар
Вито
Мнения: 5797
Регистриран: 09 яну 2008, 01:07

Re: Re: Re: Re: Apple готви най-голямото издание на iPhone досега

Мнение от Вито » 01 мар 2018, 12:15

Че повече от две години айфона е с 5.5" екран. Въпреки това едва 15% от световния пазара е с iOS, останалите 85 са с дроид...

Ванката
Мнения: 9571
Регистриран: 15 сеп 2011, 10:28

Re: Re: Re: Re: Re: Apple готви най-голямото издание на iPhone досега

Мнение от Ванката » 01 мар 2018, 13:20

5.5” беше стандарт при всички марки няколко години, но всичко от 5.8” влизаше в категорията фаблет. Колко бързо се менят нещата. Навремето, когато имах Ноут 2 се водеше фаблет. На азиатския пазар се ползват повече 6” инчови телефони от години, а сега, след като се премахнаха рамките могат да ги правят и над 6”, като се запази компактният размер.

По света се ползват колко, 5 млрд. смартфона или греша? Само населението на Китай и Индия прави повече от половината от пазара. Там са заляти с евтини андроиди и затова тази ос е толкова разпространена. Не забравяй обаче, че най-големите фенове на епъл са точно азиатците. Показват го всячески. Плюс това е важен крайният резултат. Печалбите които правят ежегодно са недостижими за всяка една китайска компания по отделно, освен може би корейските Самсунг. С това издание на най-големият айфон, ще избият рибата.
Samsung GALAXY S22 Ultra

sladyrko
Мнения: 2036
Регистриран: 01 апр 2009, 18:02

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Apple готви най-голямото издание на iPhone досега

Мнение от sladyrko » 01 мар 2018, 14:09

Ако му праснат $1500 цена, тогава и в по-богатите цени ще го усетят. Ще дойде време дори при Apple ще стане трудно да са толкова силни в продажбите. Между флагшиповете и средния клас доста се затваря гапа и разликите в телефоните. Лично аз наблюдавам все по-малко хора сменящи си телефона всяка година. А гледай точно китайците какво правят, Шаоми все повече набира сили... Което значи, че все повече хора се ориентират към по-евтини телефони. На всичкото отгоре са и качествени. Всичко е до време.
Бъдете добри едни към други! Да обиждаш някого заради предпочитанията му е много ниско! Намасте!

iWolff
Мнения: 1186
Регистриран: 13 юли 2006, 19:51

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Apple готви най-голямото издание на iPhone досега

Мнение от iWolff » 01 мар 2018, 14:53

Аз не познавам човек, който е ползвал скъп телефон да си е взел след това Xiaomi или някакъв друг китайски телефон. Тези телефони се взимат от хора, които до преди това са ползвали нисък клас телефони и Xiaomi-то им се виждат като космически кораби след тях. Но да си бил със последен модел на Samsung, Apple, LG или подобен и да минеш на китайска марка ми се струва невъзможно.
iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch Series 4 44mm

Отговори