Най-добрият смартфон за игри? Пробвайте Nokia Lumia 1520

BoyanSherbanov
Регистриран: 20 авг 2013, 11:48

Re: Най-добрият смартфон за игри? Пробвайте Nokia Lumia 1520

Мнение от BoyanSherbanov » 12 мар 2014, 14:25

И какво фанатизирано казах? Неща които никой не отрича, само някой хора с капаци не искат да ги прогледнат. Тука е производителността за игри, ако имаш време виж как е статистиката при браузване, скорост на отваряне на приложения и т.н. където Nokia Lumia 1520 дава МНОГО по-голяма разлика от новото хитово телефонче на самсунг излизащо половин година по-късно. А ако не вярваш на никого а само на себе си върви в някой магазин след няколко месеца и сам ги пробвай, може пък да прогледнеш за някой истини ?

AVKansazov
Регистриран: 22 сеп 2010, 14:10

Мнение от AVKansazov » 12 мар 2014, 14:32

[Quote]може пък да прогледнеш за някой истини ?[/Quote]
:X после аз съм налагал мнение :|
също като религиозен фанатик...
Lenovo Moto Z2 Force 9.0 + Lenovo Z6 Pro 9.0 + Huawei MediaPad M5 Lite 8.0 + Xiaomi MiBox 3 9.0
+ Xiaomi MiBox S 9.0 + Huawei Watch GT Sport + Huawei Band 3 Pro

BoyanSherbanov
Регистриран: 20 авг 2013, 11:48

Мнение от BoyanSherbanov » 12 мар 2014, 14:42

Първо съм атеист :)
Второ, разбирам те че си мислиш, че вярвам в нещо невярно и си налагам мнението, но по темата което съм казал е много лесно да се докаже дали съм прав или не и това може да го направи всеки един човек стига да има достъп до двата телефона и лесно може да докаже тезата ми ;)
Трето не разбрах ти какво твърдиш, че казваш че не съм прав и \"проповядвам\" лъжи айде да чуем :)

sgs_maniak
Регистриран: 22 окт 2013, 12:18

Мнение от sgs_maniak » 12 мар 2014, 16:53

[Quote]Да не говорим за цените и качеството[/Quote]

Като ти харесват Alcatel ите купи си. Не желая да спорим.
Мен именно твърде ниската цена ме притеснява какво ще е качеството , но може и да са с добро качество , не знам. Но първо прочети мнения от хора които ги ползват.

AVKansazov
Регистриран: 22 сеп 2010, 14:10

Мнение от AVKansazov » 12 мар 2014, 17:14

Мале колко си...
Първо казах че си като религиозен фанатик а не че си религиозен!
Второ казах че се опитваш да се налагаш а не че лъжеш(отделно че изопачаваш всичко и си буташ wp-то навсякъде, да не говорим колко си високомерен)!
Ходи се моли на нокията си и мирясай, няма да ме вкараш в правата вяра и да ми \"отвориш\" очите!
Lenovo Moto Z2 Force 9.0 + Lenovo Z6 Pro 9.0 + Huawei MediaPad M5 Lite 8.0 + Xiaomi MiBox 3 9.0
+ Xiaomi MiBox S 9.0 + Huawei Watch GT Sport + Huawei Band 3 Pro

Scorpinox10
Регистриран: 09 фев 2011, 23:01

Мнение от Scorpinox10 » 12 мар 2014, 17:23

Ми за какво да споря с такива като теб ? Първо си купи телефон от висок клас в случая Нокиа 1520 и тогава дрънкай. Тоя тест е пълна измама с Note 3 изкарах повече точки на теста и не ми дава да си регистрирам резултата (angry). Още С5 не е излезнал те лъжлив тест са направили. Теста е пуснат на 13.02.2014 . Къде са другите топтелефони - G2, Z2, ами чистия Nexus 5 ? За свързаност ми говориш ? С5 поддържа скорост 150 мб/сек (woo) Тоя тест си е чиста реклама на Нокиа. Да не говорим, че както винаги Нокиа пускат по късно телефоните си на по-висока цена. WPhone в момента е много далече от каквито и да било призови места. Нали не мислиш, че докато я дооправят Андроид ще си седи на едно място! A Note 3 го мачка отвсякъде :D

Ето долу точките ми в теста направен с Note 3 (KitKat)( теста е голям 104 мб от google.play)

Потребителски аватар
Ванката
Регистриран: 15 сеп 2011, 10:28

Мнение от Ванката » 12 мар 2014, 17:29

[Quote]Според резултатите от теста Basemark X на компанията Rightware излиза, че именно моделът на Nokia е най-добрият в момента за мобилни игрови забавления. Устройството дори [B]изпреварва с 6% постижението на новия Samsung Galaxy S5, [/B]който използва работещия с по-висока тактова честота на процесора и графичния ускорител чипсет Snapdragon 801. Разликата в сравнение с модели със същия Snapdragon 800 като този в телефона на Nokia е дори още по-голяма. Преднината на Lumia 1520 донякъде [B]може да се обясни с по-ефективната работа на Windows Phone[/B] в сравнение с Android, но вероятно има и други причини.[/Quote]

А ми, като от Самсунг блъскат телефоните си с ненужен софт, но при един руут нещата се променят. Винаги, ще предпочета Самсунг, защото в техния магазин доста често пускат хитови игрови заглавия без пари. Какво му е по ефективно на този ВинБоз? И с тези грозни квадрати...нямам думи! Ако искате да играете качествени игри взимате един айпад Еър с повече вградена памет, и тогава ще се радвате на разнообразие от качествени игри!
Samsung Galaxy S10+ PRISM SILVER 128GB
Samsung Galaxy Watch 46mm
Samsung Galaxy Buds+

georgidv
Регистриран: 18 юни 2011, 14:24

Мнение от georgidv » 12 мар 2014, 17:41

Майкрософт е най-добрата фирма за софтуер - неоспорим факт(от началото продават софтуер при наличие на безплатни атлернативи) - Гугъл продават реклами. Всеки да си прави извода коя ос е по-добра.

Отговори