Е, как е? Харесват ли ви новите айфони?

Потребителски аватар
npet
Регистриран: 07 фев 2014, 12:05
Контакти:

Re: Re: Re: Е, как е? Харесват ли ви новите айфони?

Мнение от npet » 13 сеп 2018, 16:17

-
Последна промяна от npet на 30 юли 2020, 18:35, променено общо 1 път.
-

alpinab
Регистриран: 04 фев 2006, 22:27

Re: Re: Re: Re: Е, как е? Харесват ли ви новите айфони?

Мнение от alpinab » 13 сеп 2018, 16:33

На мен ми харесват.

Има една приказва: Една стока струва толко за колкото се купува. Който както да си я тълкува....

Аз един път прежалих 1700лв. за техен телефон. Но не бих повторил, дори и тези пари да са незначителни за бита ми.

Всеки преценява сам за себе си. В този ред на мисли, ще споделя няколко собствени наблюдения над марката:

Не съм имал кореец на 2 години да работи както Айфона работи сега на почти толко време.
Ноте9 или С9 по отношение на билд куалити са като евтина китайска играчка спрямо епъла. Визирам как се усеща в ръката, сглобка, материали. Е поне за мен и това е от значение.

Но пък да нямаш файлов менаджер и някои елементарни операции типични за смартфон, които при Самсунг се правят точно за 2 секунди при Фона може или да те докарат то нервна криза или да го удариш в земята. Говоря ако използвам телефона и за работа освен фън.

Lebowski
Регистриран: 19 ное 2018, 22:29

Re: Re: Re: Re: Re: Е, как е? Харесват ли ви новите айфони?

Мнение от Lebowski » 13 сеп 2018, 16:49

Айфона има файлов мениджър и то много по-удобен от андроида, никва идея за какво говориш.

Иначе тая година за съжаление представиха едно голямо нищо. Камерата същата. Процесора същия. 1 ГБ отгоре рам им е единствения прогрес и той няма никво значение. 120 херцовия дисплей се разбра, че не е 120 херцов, щото приема данни на 120 херца, но може да ги възпроизвежда само на 60 кадъра в секунда хаха.

С представянето на тия телефони обаче направиха 8 плюс най-ценния айфон до септември 2019та. По-добра батерия, същите характеристики, на 40% по-ниска цена, плюс бонус дисплей с правилната резолюция.(beer)

alpinab

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Е, как е? Харесват ли ви новите айфони?

Мнение от alpinab » 14 сеп 2018, 08:17

Файловия менаджер не използва локалния сторидж на телефона. Ей за това говоря.

(beer)

Blue Sky
Регистриран: 18 мар 2015, 21:47

Re: Re: Re: Е, как е? Харесват ли ви новите айфони?

Мнение от Blue Sky » 14 сеп 2018, 09:09

Ами то в Америка основната клиентела на IPhone, McDonald's и Starbucks са негрите. Само в Източна Европа се величаяят тези марки (cyber)

Lebowski
Регистриран: 19 ное 2018, 22:29

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Е, как е? Харесват ли ви новите айфони?

Мнение от Lebowski » 14 сеп 2018, 11:05

Точно до локалния сторидж има достъп, за какво говориш? :D:D:D

alpinab

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Е, как е? Харесват ли ви новите айфони?

Мнение от alpinab » 09 окт 2018, 20:38

Благодаря!

Направих ново проучване. Както се казва по форумите с инсталирането на Pages се дава достъп и до локалния сторидж(лек workaround).

Поздрави(yes)(beer)

Потребителски аватар
PoceH_BS
Регистриран: 02 сеп 2014, 08:05

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Е, как е? Харесват ли ви новите айфони?

Мнение от PoceH_BS » 09 окт 2018, 21:36

[Quote]Айфона има файлов мениджър и то много по-удобен от андроида, никва идея за какво говориш.[/Quote]

Ти сериозно ли?
Я покажи няколко скрееншота?
Можеш ли и да му кажеш името, щото много ме съмнява да е POSIX Compliant?

п.п. Ако желаеш ще ти покажа скрееншотове от Root Explorer където имаш всичко, дори "от пиле - мляко" само казваш прясно или кисело го искаш... :D:D:D
Coolpad Cool1 dual / Custom ROM.

Отговори