Следващите флагмани на Samsung може да са без слушалки и зарядно

otan007
Регистриран: 13 окт 2007, 14:35

Мнение от otan007 » 27 окт 2020, 14:35

Самсунг да не се правят на интересни, че алчността не познава граници. Например един нов потребител на марката няма да има стари зарядни и слушалки. Смартфони за около 2000 лева ни продават и искат да ни "цакат" с още пари, оправдавайки се с разни еко глупости.

YoungGuy
Регистриран: 30 дек 2019, 20:08

Re: Следващите флагмани на Samsung може да са без слушалки и зарядно

Мнение от YoungGuy » 27 окт 2020, 17:40

Как ми се иска масово хората да спрат да купуват най-новото и скъпото,докато не се нормализират цените. Спокойно могат да стигнат 3 бона,при положение, че не са драстични разликите,когато бяха по 1000 лева. Дисплеите са малко по-големи, така имат място за малко повече заряд на батерията, камерите уж подобрение всяка година и са доста далеч от DSLR камерите , процесорите само показват разни числа по бенчмаркове, от които никой не усеща разлика в използването на устройството от предишните години. Всичко това на фона, че телефона спокойно може да бъде откраднат,загубен или счупен за секунди. 1400-1500лв без преподписване от оператор ми се виждат нормална МАКСИМАЛНА граница за последен модел смартфон.

Потребителски аватар
Вито
Регистриран: 09 яну 2008, 01:07

Мнение от Вито » 27 окт 2020, 18:07

5 зарядни имам само от телефоните дето съм купувал. Плюс едно на nillkin, едно 36w на ugreen захранващо друго безжично зарядно на anker и един type c кабел, ако ми трябва по-бързо зареждане. Чакам още едно безжично на anker което държи телефона изправен, а старото ще си седи в чантата за пътуване до външната батерия, където е и оригиналното зарядно на самсунга.
Не мисля, че ще ползвам повече зарядни. Слушалките с кабел също не съм ползвал от години, доста преди безжичните да станат масови.
Тук поне няма проблем с предходните зарядни щото мнозинството са бързи и с type c порт за разлика от айфонските.
SAMSUNG Note 10 Plus Black
HUAWEI Mate 10 Pro Blue
NOKIA 808 PureView Black

gogulef
Регистриран: 15 юли 2009, 20:24

Мнение от gogulef » 27 окт 2020, 18:38

Свидят им се 5-6 $

Dan4o13
Регистриран: 21 окт 2019, 09:24

Мнение от Dan4o13 » 27 окт 2020, 19:34

И сега започва големия рев

Huaweimatexs
Регистриран: 15 авг 2020, 17:01

Мнение от Huaweimatexs » 27 окт 2020, 21:03

Вито написа:
27 окт 2020, 18:07
5 зарядни имам само от телефоните дето съм купувал. Плюс едно на nillkin, едно 36w на ugreen захранващо друго безжично зарядно на anker и един type c кабел, ако ми трябва по-бързо зареждане. Чакам още едно безжично на anker което държи телефона изправен, а старото ще си седи в чантата за пътуване до външната батерия, където е и оригиналното зарядно на самсунга.
Не мисля, че ще ползвам повече зарядни. Слушалките с кабел също не съм ползвал от години, доста преди безжичните да станат масови.
Тук поне няма проблем с предходните зарядни щото мнозинството са бързи и с type c порт за разлика от айфонските.
Пропускаш момента, че много производители всяка година дават все по-мощни зарядни. В момента над 60 вата си е норма, а някои предлагат даже над 100 ватови зарядни. Вярно е, че повечето хора зареждат нощем, но определено не е минус ако при нужда за няколко минути може да се заредят доста проценти.

Потребителски аватар
npet
Регистриран: 07 фев 2014, 12:05
Контакти:

Мнение от npet » 27 окт 2020, 23:08

Huaweimatexs написа:
27 окт 2020, 21:03
Пропускаш момента, че много производители всяка година дават все по-мощни зарядни. В момента над 60 вата си е норма, а някои предлагат даже над 100 ватови зарядни. Вярно е, че повечето хора зареждат нощем, но определено не е минус ако при нужда за няколко минути може да се заредят доста проценти.
Kак работят тези супер мощни 50-60W зарядни ли?
Зареждат бързо само телефони със специален дизайн - с батерии от 2 клетки.

OPPO
https://www.oppo.com/en/newsroom/storie ... -industry/
This innovative Dual-cell design was an industry first ...
OnePlus 8T
https://www.androidheadlines.com/2020/0 ... rging.html
Последна промяна от npet на 28 окт 2020, 10:35, променено общо 1 път.
-

Huaweimatexs
Регистриран: 15 авг 2020, 17:01

Мнение от Huaweimatexs » 27 окт 2020, 23:48

Mi 10 ultra зарежда от 0 до 100 процента за 24 минути. Догодина ще зарежда още по-бързо. Нямам идея кога корейците или американците ще зареждат толкова бързо със стандартните си зарядни.

Fenche1
Регистриран: 22 юли 2020, 02:19

Мнение от Fenche1 » 28 окт 2020, 00:16

Не се знае, мисля че няма да го направят.

Отговори