При преминаване към HarmonyOS се запазват всички данни


tixooo
Мнения: 161
Регистриран: 28 дек 2009, 09:21

При преминаване към HarmonyOS се запазват всички данни

Мнение от tixooo » 13 юни 2021, 13:57

време е да има някой сериозен конкурент на Андроид и на Apple, хайде дано им се получи че ми писна от едно и също. Може и да направят нещо интересно кой знае.

Spikul
Мнения: 3102
Регистриран: 23 ное 2014, 12:17

Re: При преминаване към HarmonyOS се запазват всички данни

Мнение от Spikul » 13 юни 2021, 14:16

Лично аз силно се съмнявам. Мен ме е яд за Windows mobile. Той беше истинска конкуренция.
Сега като гледам интерфейса в нета на тази китайска ОС, по-скоро ми припича на кражба на iOS, отколкото нещо сериозно и конкурентно.

tixooo
Мнения: 161
Регистриран: 28 дек 2009, 09:21

При преминаване към HarmonyOS се запазват всички данни

Мнение от tixooo » 13 юни 2021, 15:26

Те си го харесват този интерфейс там, супер популярен е на много различни телефони като скин и т.н. Не ги съдя, като им харесва тяхна си работа, въпроса е да има конкуренция ... на мен лично Windows-a много не ми допадаше, но много кофти ги блокираха app-developeрите на големите апликации като вайбър whatsapp и т.н. Тях няма ли ги трудно е да се пробие просто защото на хората им трябват ...

Потребителски аватар
board
Мнения: 6803
Регистриран: 25 окт 2006, 14:01

Re: При преминаване към HarmonyOS се запазват всички данни

Мнение от board » 13 юни 2021, 16:31

tixooo написа:
13 юни 2021, 13:57
време е да има някой сериозен конкурент на Андроид
Е какъв конкурент на Андроид, като Хармонито си е просто модификация на Андроид?

geleto_
Мнения: 3607
Регистриран: 02 ное 2004, 08:06

Re: При преминаване към HarmonyOS се запазват всички данни

Мнение от geleto_ » 14 юни 2021, 05:46

Някой спомня ли си първите стъпки на андройда?
А някой спомня ли си първите стъпки на ябълките? А???
Дали бяха върха.?

strikercho
Мнения: 460
Регистриран: 22 дек 2013, 23:30

При преминаване към HarmonyOS се запазват всички данни

Мнение от strikercho » 14 юни 2021, 13:19

Ми Apple си бяха върха още от първия iPhone - бяха и са класи над другите. А Андроида и сега си е дърво, хахах! ПС: Горната статия показва, че това ковидско недоразумение Хармони е поредния гаден форк на Андроид, щом данните се запазват - нещо, което жълтите отричаха. Не, че ни изненадва, де. Щом е от там, все е копирано.

propov
Мнения: 380
Регистриран: 13 яну 2007, 17:35

При преминаване към HarmonyOS се запазват всички данни

Мнение от propov » 15 юни 2021, 00:25

Време е някой да секне малко Гугъл е Епъл. Влиянието им става гигантско. И не са конкуренти , те играят една игра. Играта е - човекът като пазарска количка. Събира се информация, после с нея се формира т. нар. пазарна култура - масови целенасочени внушения

propov
Мнения: 380
Регистриран: 13 яну 2007, 17:35

При преминаване към HarmonyOS се запазват всички данни

Мнение от propov » 15 юни 2021, 00:31

Време е някой да секне малко Гугъл е Епъл. Влиянието им става гигантско. И не са конкуренти , те играят една игра. Играта е - човекът като пазарска количка. Събира се информация, после с нея се формира т. нар. пазарна култура - масови целенасочени внушения да се влияе върху желанието за купуване на стоки. Ако някой не ги прекъсне тия процеси, всички ще станем едни банкомати с различен цвят на очите. Затова, пожелавам успех и кураж на всеки, който им ограничи влиянието.

Потребителски аватар
board
Мнения: 6803
Регистриран: 25 окт 2006, 14:01

Re: При преминаване към HarmonyOS се запазват всички данни

Мнение от board » 15 юни 2021, 11:00

И какво по-различно виждаш в случая, като Хуавей ще предлага на потребителите ребрандиран Андроид? А, вече ще се събира информация за теб, не в Щатите, а в Китай.... е това си е друго нещо.

Отговори