Потребители на различни модели Samsung Galaxy се оплакват от позеленяване на дисплея

cappadona
Регистриран: 12 фев 2020, 15:00

Потребители на различни модели Samsung Galaxy се оплакват от позеленяване на дисплея

Мнение от cappadona » 27 юни 2020, 11:26

Всяка година едни и същи боклуци продават. Народа не се ли научи че не отговарят на цена- качество.Тц Тц Тц

radko89
Регистриран: 30 авг 2008, 21:42
Контакти:

Re: Потребители на различни модели Samsung Galaxy се оплакват от позеленяване на дисплея

Мнение от radko89 » 27 юни 2020, 11:57

Не бих казал, че са чак свързани с качество подобни оплаквания.
Отстраняват ги с ъпдейти, а който не е писал софтуер не знае колко трудно се хващат принципно.
Ще го оправят и всичко ще е ок в това отношение.
Няма драма.

Потребителски аватар
board
Регистриран: 25 окт 2006, 14:01

Re: Потребители на различни модели Samsung Galaxy се оплакват от позеленяване на дисплея

Мнение от board » 27 юни 2020, 17:14

Истината е, че и аз съм имал дребни проблеми с дисплеите на Самсунг, но така или иначе те правят най-добрите OLED-и на пазара.

Потребителски аватар
Ванката
Регистриран: 15 сеп 2011, 10:28

Мнение от Ванката » 27 юни 2020, 17:42

board написа:
27 юни 2020, 17:14
Истината е, че и аз съм имал дребни проблеми с дисплеите на Самсунг, но така или иначе те правят най-добрите OLED-и на пазара.
От Самсунг съм имал проблем с дисплея само на Note2. Не знам как съм го бил притиснал, нямаше външни белези, че нещо е пукнат, но тръгна едно черно петно, което обхвана половината дисплей за две седмици. Тогава си спомням, че в теленора ми го смениха безплатно, защото имах застраховка. Иначе най-скапаните дисплеи имаха LG-тата...
Samsung Galaxy S10+ PRISM SILVER 128GB
Samsung Galaxy Watch 46mm
Samsung Galaxy Buds+

MEnergy
Регистриран: 20 май 2010, 23:00

Мнение от MEnergy » 27 юни 2020, 23:59

Аз съм имал проблеми на Galaxy S2 и Note 3 с тях. На S2, долният ляв ъгъл светлееше много повече от в дясната част, където си беше нормален. Примерно сивото вляво беше кафяво на всякаква яркост (но най-вече на по-ниска), а вдясно - нормален светлосив фон. Дисплеят беше Super AMOLED Plus, а проблемът - чисто хардуерен. Според някои - лепилото при сглобката. При Ноут 3 - вече само Super AMOLED, пак имаше силно забележими колебания в подсветката - горната част беше много по-слабо осветена от тази отдолу. Забелязваше се най-много при игри, където отделните части на екрана бяха с напълно различни цветове и беше супер дразнещо. И, доколкото четох тогава, чудейки се, дали да го връщам, беше масово.

Не се случва само при Samsung, както и на всяка бройка, но си позволяват да пускат на пазара партиди, за които знаят, че имат хардуерни дефекти. Има и много потребители, които не се задълбочават, а и знаят, че няма да се занимават да ги връщат и така си остава.

Добре, че поне според последните репорти проблемите се оправят софтуерно. За LG-тата и аз съм съгласен, особено за първите G-серии, както и за проблема с постоянния bootloop. В момента изглежда се справиха и с двата.

scenic
Регистриран: 16 май 2007, 18:59

Мнение от scenic » 28 юни 2020, 10:30

Самсунг почнаха да наглеят с "айфонски" цени на т.нар. си "флагмани" през последите няколко години, само че без айфонското качество и надеждност....
Pixel 4

Потребителски аватар
Вито
Регистриран: 09 яну 2008, 01:07

Мнение от Вито » 28 юни 2020, 20:33

Ами айфона с чаркове от самсунг, кви да са цените... :lol:
SAMSUNG Note 10 Plus Black
HUAWEI Mate 10 Pro Blue
NOKIA 808 PureView Black

Отговори