Плановете VIVACOM Unlimited са с неограничени национални МВ, минути и SMS

arakchiev
Регистриран: 01 мар 2014, 11:45

Re: Плановете VIVACOM Unlimited са с неограничени национални МВ, минути и SMS

Мнение от arakchiev » 12 мар 2021, 14:09

Действително не разбирам аргумента ти Радко, какво общо има това какви нужди имаш ти, с това, за което говорим ние? Аз казвам, че няма нужда да жалите станциите и количеството трафик вече не е такъв проблем, какъвто беше преди 5 години. Ползвайте си спокойно плана, ако ще и 100 GB на ден теглете - голяма работа! Никакво значение няма за мрежата. Затова и не разбирам соченето с пръст, че видиш ли "тоя ще ни преебе всичките като си сложи картата в хотспот рутер". Глупости на търкалета... тенденцията е да се мине на безжични мрежи и ми прочети пак коментара след 5-10 години, когато масово хората ще са забравили какво е да ти пробиват новия апартамент за окабеляване.

nomercy
Регистриран: 12 юни 2008, 18:08

Мнение от nomercy » 12 мар 2021, 14:18

Да който няма претенции към латенция и скорост ще кара на безжични мрежи. И все пак интернет-а се продаваше на трафик на на скорост на едро преди 20 години ... крайно време беше за тези тарифи в България. Единственото тъпо е че при другите оператори са скрити.

AgentOrange
Регистриран: 28 сеп 2012, 10:59

Мнение от AgentOrange » 14 мар 2021, 11:31

На каква цена може да се разпише този план при прехвърляне на номер и евентуално кеширане на устройство към него? След изтичане на договора, колко става става месечният абонамент?

defierofodds
Регистриран: 11 юли 2019, 07:00

Мнение от defierofodds » 14 мар 2021, 11:40

35 И 39 след изтичане. При мен стана за 30, но само ако имаш и друга услуга към тях. При всички случаи след изтичане си е твърдо 40

AgentOrange
Регистриран: 28 сеп 2012, 10:59

Мнение от AgentOrange » 14 мар 2021, 13:28

Конкретно на мое име друг неизтекъл договор за гласова услуга и интернет. Това брои ли се за “друга услуга”. Нея ще трябва ли да я преподписвам при евентуално прехвърляне на на друг номер към Вива?

defierofodds
Регистриран: 11 юли 2019, 07:00

Мнение от defierofodds » 14 мар 2021, 13:56

AgentOrange написа:
14 мар 2021, 13:28
Конкретно на мое име друг неизтекъл договор за гласова услуга и интернет. Това брои ли се за “друга услуга”. Нея ще трябва ли да я преподписвам при евентуално прехвърляне на на друг номер към Вива?
Би трябвало, аз имах изтекъл за домашен телефон.

championsleague
Регистриран: 07 яну 2021, 09:19

Мнение от championsleague » 15 мар 2021, 01:19

На мен пак се опитват Теленор да ми пробутват план за 45лв и то единствено само с неограничени минути!
Утре 15.03 ми е последния ден на договора и ще ходя направо в офис да говоря , защото имат Unlimited 50 за 37лв ,НО с дигитална услуги и то за 24 МЕСЕЦА и едната е изключително полезна Diema Xtra понеже гледам мачове и ми е идеално!
Мисля ,че тая оферта,ако ми я дадат ще си струва!
Вечерта ще споделя какво се е случило!
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.

venciminchev
Регистриран: 15 ное 2011, 19:33

Мнение от venciminchev » 15 мар 2021, 09:45

championsleague написа:
15 мар 2021, 01:19
НО с дигитална услуги и то за 24 МЕСЕЦА и едната е изключително полезна Diema Xtra понеже гледам мачове и ми е идеално!
Мисля ,че тая оферта,ако ми я дадат ще си струва!
Вечерта ще споделя какво се е случило!
При мен това бе единствената причина да не мина и аз на 50-така, казаха ми, че няма да имам дигитални услуги и ще трябва да си плащам отделно Макс Спорт и Диема пакетите, пиши как е при теб и каква е стойността на дигиталните услуги. Аз имам сега 20 лв включени и си пускам Макс + Диемите и ми остават даже точно за 60+ каналите пакета.

championsleague
Регистриран: 07 яну 2021, 09:19

Мнение от championsleague » 15 мар 2021, 10:56

Дигиталните са само при Теленор!
Аз подписах преди малко

Nikoss
Регистриран: 15 юли 2015, 17:05

Мнение от Nikoss » 15 мар 2021, 15:26

championsleague написа:
15 мар 2021, 10:56
Дигиталните са само при Теленор!
Аз подписах преди малко
Не са. Виваком и а1 също имат дигитални услуги. Просто са различни.
А1 имат диеми, макс , voyo и мобилно приложение за тв. Виваком имат Tidal мобилно приложение за тв с вкл бюджет за съдържание по избор - диеми, макс, HBO.

Отговори