Устройство с Dual SIM, но да са микро

pretorianec
Регистриран: 06 юли 2007, 16:11

Re: Устройство с Dual SIM, но да са микро

Мнение от pretorianec » 23 авг 2019, 09:00

Тази тема е несъмнено една от най-идиотските които съм чел до момента в този сайт!
Да си търсиш специално телефон със подръжка на Микро сим(при условие че не знам дали вече такива се произвеждат,защото дори и ниския клас ползва нано)вместо просто да отидеш на си смениш картите(независимо дали ще дадеш двайсетина лева)е равносилно да да тръгнеш да си сменяш колата защото си спукал гума,а марката на старите ти гуми вече не се произвежда!

tzincbg
Регистриран: 22 май 2014, 08:20

Мнение от tzincbg » 23 авг 2019, 10:04

Е, не всички следят трендовете и знаят, че вече не се правят. Поне не при смартфоните. Иначе от тия с копчета трябва да има. Може и някои изостанали смартфони по магазинчета. Теленор имаха и аутлет за стари смартфони на Графа, но май вече не, останали са статиите от 2015та.

pretorianec
Регистриран: 06 юли 2007, 16:11

Мнение от pretorianec » 23 авг 2019, 10:20

За тези с копчетата има! Дори и със старите стандартни сим все още правят.
За смартфон обаче дори и най-нисък клас последно съм виждал да поддържат Микро сим преди 3-4години поне(което разбира се не означава че още някой-някъде не прави!
За сметка на това обаче съм на 10000% убеден че ще е много по-лесно(да не говоря и бързо)просто да си смени картите отколкото да търси подобно изкопаемо!

tzincbg

Мнение от tzincbg » 23 авг 2019, 12:03

pretorianec написа:
23 авг 2019, 10:20
За смартфон обаче дори и най-нисък клас последно съм виждал да поддържат Микро сим преди 3-4години поне(което разбира се не означава че още някой-някъде не прави!
За сметка на това обаче съм на 10000% убеден че ще е много по-лесно(да не говоря и бързо)просто да си смени картите отколкото да търси подобно изкопаемо!
Да най- вече като си я смениш с 3 в 1 ще става за всеки един телефон, който се сетиш, а и ще ѝ добавиш години живот. Плюс дори за стар телефон новите са с повече памет - можеш да запишеш повече контакти и смс-и.

tzincbg

Мнение от tzincbg » 23 авг 2019, 12:04

tzincbg написа:
23 авг 2019, 12:03
pretorianec написа:
23 авг 2019, 10:20
Да най- вече като си я смениш с 3 в 1 ще става за всеки един телефон, който се сетиш, а и ще ѝ добавиш години живот. Плюс дори за стар телефон новите сим карти са с повече памет - можеш да запишеш повече контакти и смс-и.

Отговори