За "call-centre"операторите-дайте мнение!

nincheto_
Регистриран: 14 мар 2006, 18:34

За "call-centre"операторите-дайте мнение!

Мнение от nincheto_ » 14 мар 2006, 19:31

Здравейте на всички!
Тъй като напоследък доста често ми се случва да звъня на оператори по разни му там проблеми, а вече ми писна да им слушам гаднярското отношение,реших и аз да попитам:какво мислите относно операторите трите мобилни "оператори"-как се държат с вас като клиенти,любезни ли са или в повечето случаи не приемат присърце проблема ви?

kras_de
Регистриран: 29 окт 2005, 11:18

Call - Operators

Мнение от kras_de » 14 мар 2006, 19:41

Жалка картинка са в повечето случаи...Отношението им към техните абонати в повечето случай е пренебрежително , която е една от причините клиентите да се отказват от ползвания мобилен оператор!!!Така че , дръжте се прилично, защото и вие сте зависими от нас!!!

just_ase
Регистриран: 29 дек 2005, 10:14

Re: За

Мнение от just_ase » 14 мар 2006, 19:46

Не мога да се оплача от отношението.Не винаги съм попадал на особено компетентен оператор, но старание и желание не им е липсвало.Говоря и за мтел и за глобул.Понякога вдигат малко бавно (особено ако звъня от прима).

Спомениии
Регистриран: 05 фев 2004, 11:49

Мнение от Спомениии » 14 мар 2006, 20:04

Привет!
На мен ..слава богу...доста рядко ми се налага да общувам с оператори.
Мога да споделя впечатления само от съпорта на М-Тел...приятно съм изненадан, че от известно време са учтиви, любезни и търпеливи.
Не се сещам за случай, когато съм звънкал, да не са оказали съдействие. Малко ми е досадно, когато задам конкретен въпрос (на който явно са затруднени да отгворят веднага ) и започват да разтягат локуми на тема..."аз това си знам"...
Като цяло - 5,5 от 6)))

kosio87
Регистриран: 15 фев 2006, 19:01

Мнение от kosio87 » 14 мар 2006, 20:11

Az opredeleno sum mnogo dovolen ot obslugvaneto na operatorite na mobiltel.

Nistel
Регистриран: 26 юли 2004, 01:14

Мнение от Nistel » 15 мар 2006, 08:03

И аз .. преди време за да се свърже човек операторите на Глобул от Б-Конект трябваше поне едно 10 минути да чака .. сега вече не е така и всичко си дойде на местото.

cve_t
Регистриран: 15 юни 2005, 13:30

Re: Call - Operators

Мнение от cve_t » 15 мар 2006, 09:55

Много често ми се случва да питам за нещо оператор и те да не знаят за какво става въпрос.
Samsung Galaxy Note 10+

lightsaber
Регистриран: 31 май 2004, 01:19

Мнение от lightsaber » 15 мар 2006, 12:44

Мога да кажа само за операторите на МТЕЛ - с 1-2 изключения те са некомпетентни и се държат просташки пренебрежително в разговорите, когато позвъниш. В повечето случаи са технически неграмотни и постоянно ме прехвърлят към друг дежурен, той/тя - към друг, дето уж повече разбира и така без край, докато ми писне и затворя. Редовната реплика е - "отидете в бизнес център и там ще Ви обяснят". От 7 години съм абонат, а наскоро ми се случи операторката да ме пита следното: като сте от толкова години абонат, защо звъните от прима???? А аз си звънях от абонаментния телефон, нямам друг. Казах й това, но тя си знае - този номер е на прима!!! Айде ходи обяснявай, че не си камила!!!! И тогава дойде върха - господине, вие умеете ли да боравите с мобилен телефон? Това на мене, дето съм инженер по телекомуникации и съм с джиесем от 1998г.
Отврат и простотия са операторите на МТЕЛ!
Затова скоро ще отида към Глобул или Вива, все едно!

Потребителски аватар
centur
Регистриран: 10 авг 2005, 22:39

Мнение от centur » 15 мар 2006, 15:33

За сега съм доволен от Мтел операторите , случвало ми се понякога да са някои некомпетентни , но винаги намират начин да ми помогнат .
Веднъж звънях на глобулски оператор ( от глобулска карта на един познат ) да му пратят настройки , но така и не му ги пратиха - наложи се да ги попълвам "ръчно" , докато те можеха да пратят автоматични настройки за телефона му .
Но по принцип не им звъня често , само ако ми се наложи нещо което не знам как трябва да направя .

mafia_bs
Регистриран: 02 ное 2005, 00:08

Мнение от mafia_bs » 18 мар 2006, 02:12

батка, прав си че са неграмотни, ама горе долу се държат учтиво(почти винаги де), глобул ти казват, ше ще ти пратят настройки, и си ги чакаш... и не ги дочакваш(и аз на един авер настройки таковах..) апък на вива ше ти се наложи доста редовно да си гукаш с операторите, щото вива хич не са аборигени.. за да си провериш сметката трябва да звъннеш, да си кажеш номера, и тогава ти казват сметката.. аз имам един авер(единия от двамата които познавам на вива) и ми е давал да слушам кви идиоти са във вива.. има един дето говори като надрусан, и една дето говори като кака от секс-тел... а с един се поздравяват.. ко няма секи ден да си говорите за сметката...

Отговори