В очакване на iPhone 3G

m75
Мнения: 3875
Регистриран: 01 яну 2006, 02:39

Re: 3G iPhone

Мнение от m75 » 10 юни 2008, 13:57

Не си схванал правилно цитата, идеята е докато комунистите са на власт, ние ще тънем в мизерия. Така че няма да има достатъчно платежоспособно търсене, което да оправдае разходите по локализацията на телефона.
На който не му се ходи далеч, да посети комшийте, телефонът ще се продава в Гърция, Турция, Румъния.

РПГ - Sage
Мнения: 4920
Регистриран: 05 дек 2005, 17:09

Re: 3G iPhone

Мнение от РПГ - Sage » 10 юни 2008, 14:03

Е това е друго, макар че пак не е вярно - в момента ни управлява един торлю-гювеч от партии и далаверджии. Както и да е...
По темата - iPhone 3G има доста подобрения, но пак му липсват почти задължителни неща като видеотелефония, видеозапис...

Pafkata
Мнения: 428
Регистриран: 05 сеп 2004, 18:54

Re: 3G iPhone

Мнение от Pafkata » 10 юни 2008, 17:36

"Country availability and rollout schedule subject to change."

m-r,esato
Мнения: 961
Регистриран: 19 май 2007, 22:52

Re: 3G iPhone

Мнение от m-r,esato » 10 юни 2008, 17:53

Незнам защо толкова се впечетлявате от телефона след като камерата на 3G iPhone му e с непроменена резолюция
2 МП :( от стария iPhone,нещо недопустимо след като всички останали марки със сензорни телефони вече предлагат 5 МП камери и видео 30 кадъра за секунда.
Отново недоизпипана работа."

100% съм съгласен, особено за видеото. Apple прилагат добрата(или пък не толкова добра?) стара маркетингова стратегия на Sony Ericsson - да предлагат едно и също нещо в различен корпус. iPhone 3G е ТОЧНО същия отвътре като iPhone - единствената истинска разлика е по-голямата батерия. Това обяснява и защо не са му сложили по-хубава камера и втора камера за видео-разговори.

"За мултимедията му все още незнам дали е подобрена ама с тази резолoция на камерата много се излагат от aplle."

Излагат се с камерата, но поне от софтуерна гледна точка се представят отлично. Приложения, игри а и самия интерфейс и операционна система на телефона са подобрени.

"Ицо дали ще подържа и Български език след като си писъл че подържа много езици?
Предполагам че отговорът е НЕ!"

Не естествено, но това е защото няма да се предлага официално в България. Ако щеше да се предлага, щеше да има.

"За цената която ще се продава не е зле стига на месец да не ти искат примерно 40 лева такса ,както и интернета да е на достъпна цена."

Интернета май ще е безплатен(поне така беше с предишния iPhone, което всъщност беше един от най-силните му козове). Иначе таксата е поне за средно скъпа тарифа - с тарифа за 5 евро не може.


"Изглежда слуховете че са работили към подобряване на мултимедийните му възможности на 3GiPhone се оказаха само слухове."

Не са само слухове, подобрения има. Звукът е подобрен, игрите се управляват перфектно(чрез акселерометъра)и др. неща(поддръжка на повече видео кодеци например).

@ Sage - дори няма втора камера за видео-разговори. Това е голям минус според мен, тъй като очаквах именно iPhone да популяризира видео-разговорите(заради големия и хубав дисплей).

m75 :"На който не му се ходи далеч, да посети комшийте, телефонът ще се продава в Гърция, Турция, Румъния."

Да, но пак ще се продава на договор. Никъде не съм чул да се продава свободно(макар че днес не съм търсил нищо за него).

sirgeorge
Мнения: 2085
Регистриран: 13 сеп 2006, 12:07

Re: 3G iPhone

Мнение от sirgeorge » 12 юни 2008, 22:20

http://www.mobilebulgaria.com/news/view.php?id=9123
;-)

m75
Мнения: 3875
Регистриран: 01 яну 2006, 02:39

Re: 3G iPhone

Мнение от m75 » 13 юни 2008, 09:27

Това вече са нормални цени, така може и в България да се появи по полунормален път.

apolon25
Мнения: 4914
Регистриран: 01 мар 2005, 01:38

Re: 3G iPhone

Мнение от apolon25 » 13 юни 2008, 20:27

Мерси за подробния отговор Ицо,
за мен 3G iPhone e голямото разочарование от към мултимедийни функции,не прави клипове няма втора камера за видео разговори,няма ММС ,
еиднствено похвално е че има GPS и са подобрили звука на телефона.
Samsung Galaxy S20 Ultra 5G Cosmic Black
128 Gb , 12 Gb Ram, Android 10.1; One UI 2
Chipset Exynos 990 (7 nm+) - Global
Закупен от Теленор България.

НАЙ-ДОБРИЯТ ТЕЛЕФОН ПРАВЕН НЯКОГА ОТ SAMSUNG. ВЗИМАЙТЕ ГО, КАКВО ЧАКАТЕ ПУСТИНЯЦИ :D

Потребителски аватар
board
Мнения: 6803
Регистриран: 25 окт 2006, 14:01

Re: 3G iPhone

Мнение от board » 13 юни 2008, 22:42

Моля ти се сподели колко видео разговора си провел и колко MMS-а си пратил през последния месец ?
Защото аз не съм нито един , въпреки че телефона ми ги поддържа.

Иначе 3G-то не е никак малко подобрения , за такъв интернет базиран телефон. А GPS-a е перфектната екстра за този дисплей.

deezel
Мнения: 4083
Регистриран: 23 авг 2006, 19:47

Re: 3G iPhone

Мнение от deezel » 14 юни 2008, 07:20

Welcome to the club! Веднъж в живота си съм пращал MMS и съм водил видео разговор, и то само за теста. Виж, 3G Интернет скорости - това е друго нещо.

apolon25
Мнения: 4914
Регистриран: 01 мар 2005, 01:38

Re: 3G iPhone

Мнение от apolon25 » 14 юни 2008, 11:48

А за видео клиповете какво ще кажете?
Допустимо ли е след като Samsung,LG направиха телефони със сензорни дисплей и сложиха в тях мултимедия за която iPhone само може да мечтае?
Излиза че не им се е искало да инвестират в нови технологии и са спестили средтсва за по добра камера и за втора камера за видео разговори.
Нали именно от този телефон се очакваше да популяризира видеоразговорите?
Samsung Galaxy S20 Ultra 5G Cosmic Black
128 Gb , 12 Gb Ram, Android 10.1; One UI 2
Chipset Exynos 990 (7 nm+) - Global
Закупен от Теленор България.

НАЙ-ДОБРИЯТ ТЕЛЕФОН ПРАВЕН НЯКОГА ОТ SAMSUNG. ВЗИМАЙТЕ ГО, КАКВО ЧАКАТЕ ПУСТИНЯЦИ :D

Отговори