Утре е Black Friday! Какво мислите да пазарите?

sladyrko
Мнения: 2036
Регистриран: 01 апр 2009, 18:02

Утре е Black Friday! Какво мислите да пазарите?

Мнение от sladyrko » 23 ное 2017, 15:12

Гледам ЕМАГ яко промотират. Някакви други сайтове с очаквани интересни оферти да следим?
Кой, какво си е набелязал?
Миналата година спомени някъде НАИСТИНА да е имало добри намаления, а не вдигнати цени и уж намалени продукти? :)
Бъдете добри едни към други! Да обиждаш някого заради предпочитанията му е много ниско! Намасте!

Ванката
Мнения: 9571
Регистриран: 15 сеп 2011, 10:28

Re: Утре е Black Friday! Какво мислите да пазарите?

Мнение от Ванката » 23 ное 2017, 16:42

Останах без компютър (стария се счупи) и още се чудя, дали да наливам пари в нова машина сега от черния петък, или да карам без. За сега не чувствам липсата му. Общо взето си имам всичко и нямам нужда от нови покупки.

Жената иска някакъв киндъл да си чете книжки и сега ще дебнем. :D
Samsung GALAXY S22 Ultra

D0N4T3LL0
Мнения: 288
Регистриран: 13 мар 2015, 10:34

Re: Утре е Black Friday! Какво мислите да пазарите?

Мнение от D0N4T3LL0 » 23 ное 2017, 16:50

Аз съм много доволен от техмарт. Повечето неща, които съм търсел винаги са били по-евтини или на същата цена спрямо технополис и техномаркет. А сега имат от 23ти(днес) до 26ти всичко на -10%.

Wallker
Мнения: 1010
Регистриран: 25 сеп 2012, 13:01

Re: Утре е Black Friday! Какво мислите да пазарите?

Мнение от Wallker » 23 ное 2017, 17:15

Аз съм на зор за нов телефон, че моя е със счупен дисплей и вече липсват доста парченца от стъклото. Но работи!!! Ама вчера направих беля с монитора на компютъра, и новото му място е в коша за боклук, а не на бюрото. Сега монитора ми е приоритет, защото работя на компютъра си. Аз и без това исках да го сменям с някой по-широк, че този ми е малък, и сега вече наистина имам причина. Харесал съм си новия монитор на Samsung 49" - https://www.emag.bg/monitor-samsung-49-gaming-izvit-super-ultra-wide-screen-hdmi-display-port-mini-display-port-cheren-lc49hg90dmuxen/pd/DMBKVDBBM/ .

Rozoveca
Мнения: 82
Регистриран: 21 апр 2017, 19:52

Re: Re: Утре е Black Friday! Какво мислите да пазарите?

Мнение от Rozoveca » 23 ное 2017, 19:06

Добре бе, колега, как ще работиш на туй чудо? :D:D:D

Потребителски аватар
chilko
Мнения: 6862
Регистриран: 12 авг 2004, 21:10

Re: Утре е Black Friday! Какво мислите да пазарите?

Мнение от chilko » 23 ное 2017, 19:48

По темата Emag - http://www.dnevnik.bg/biznes/2017/11/22/3083559_igra_ili_namaleniia_predi_cherniia_petuk_dopulnena/

Пратиха мейл с някои цени утре:
150 броя ТВ LG 55UJ620V - 850 лв
150 броя ТВ Samsung 43M5502 - 600 лв
250 броя Xbox One slim - 300 лв
880 броя Samsung Galaxy S7 - 700 лв
70 броя Garmin Fenix 3 HR - 460 лв

StefiMo
Мнения: 805
Регистриран: 09 сеп 2012, 11:58

Re: Re: Утре е Black Friday! Какво мислите да пазарите?

Мнение от StefiMo » 23 ное 2017, 19:53

Какво търсиш, може да дам по-добро предложение(beer).
Размер, разделителна способност, пропорции, цена. За какво ще се ползва, игри или сериозни неща.

dindaneto
Мнения: 28
Регистриран: 16 юли 2015, 00:55

Мнението е изтрито.

Мнение от dindaneto » 23 ное 2017, 19:59

[b]Модератор: [/b]Няма връзка с обсъжданата тема.

chasovnik
Мнения: 132
Регистриран: 07 юни 2017, 20:20

Re: Re: Re: Утре е Black Friday! Какво мислите да пазарите?

Мнение от chasovnik » 23 ное 2017, 20:08

Аз вчера напазарих ... утре само ще гледам мача

Wallker
Мнения: 1010
Регистриран: 25 сеп 2012, 13:01

Re: Re: Re: Утре е Black Friday! Какво мислите да пазарите?

Мнение от Wallker » 23 ное 2017, 20:35

Ще се ползва за всичко, но предимно за програмиране. Искам да виждам всички отворени прозорци и програми, без да ми се налага да алт-табвам, и просто да си ги местя където ми е удобно. Затова ми трябва голяма площ. Щеше да е хубаво да беше с по-висока резолюция, по-хубава е картината но видеото ще се тормози доста (и него трябва да сменям). Ще се ползва и за игри разбира се, все пак трябва и развлечение от време на време. Затова гледах да е 144hz и 1 ms време за реакция. От време на време ползвам и фотошоп, но понеже е само любителски, нямам чак такава нужда от точното цветопредване на IPS панела, VA също върши чудесна работа. Колкото до извития екран, моя беше с такъв екран преди да замине в кофата и не искам да се връщам на плосък. При плоския екран ми се губи картината в краищата на монитора, особено ако е толкова широк. Тук извития екран е с предимство. Също така и няма промяна на ъгъла на видимост и загуба/промяна на цветове, когато гледам от средата спрямо плоския. Общо взето, свикнал съм на извит екран и го предпочитам, когато само аз стоя зад него.

Иначе ти какво по-добро предложение можеш да дадеш? Отворен съм за всякакви съвети, мнения и препоръки. Доста четох за този монитор, и доста видеа изгледах, и единственото от което се оплакват, е цената която Samsung искат за все едно два монитора с 1080p резолюция. Наистина са се о**али, но така става, когато кефа цена няма и не искаш да виждаш грозните рамки на два отделни монитора, колкото и минимални да са.

Едит.
В бъдеще обмислям да взема втори такъв, ако съм доволен разбира се, и да го сложа върху този. А може пък и направо един видео проектор но ще трябва да се разделя с хубавата извивка, с която съм свикнал. Така, че варианта с проектора по-скоро ще отпадне, освен ако не направят проектор, който да изкривява така картината.

Отговори