Утре е Black Friday! Какво мислите да пазарите?

ivank85
Мнения: 23
Регистриран: 08 мар 2008, 16:32

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Утре е Black Friday! Какво мислите да пазарите?

Мнение от ivank85 » 14 дек 2018, 09:32

И аз поръчах едно SSD на 9 декември и статуса все още е "Регистрирана поръчка". То скоро май ще стане така, че поръчки от алиекспрес да идват по-бързо.

nomercy
Мнения: 392
Регистриран: 12 юни 2008, 18:08

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Утре е Black Friday! Какво мислите да пазарите?

Мнение от nomercy » 14 дек 2018, 09:34

Аз пък си поръчах хладилник който беше само 300лв на 23-и и на 13-и декември дойде. Така че съм доволен :)

iWolff
Мнения: 1186
Регистриран: 13 юли 2006, 19:51

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Утре е Black Friday! Какво мислите да пазарите?

Мнение от iWolff » 14 дек 2018, 20:00

Аз в началото на седмицата поръчах една прахосмукачка, която е намалена в Емаг, пишеше очаквана дата на доставка сряда-петък. Днес все още е в статус "регистрирана поръчка". Междувременно Техномаркет са пуснали на промоция по-добър модел за малко повече пари. Мислех да откажа поръчката от Емаг и да отида до Техномаркет да си я взема направо на място, но се оказа, че вече имам издадена фактура и гаранция и не мога да я откажа. И така хем е поръчана, хем никаква я няма, хем не мога и друга да си взема, а ми трябва, че старата сдаде багажа. Освен за компенсация да дойде някой румънец да ми изчисти у нас докато вземат да я пратят :D
iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch Series 4 44mm

sladyrko
Мнения: 2036
Регистриран: 01 апр 2009, 18:02

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Утре е Black Friday! Какво мислите да пазарите?

Мнение от sladyrko » 14 дек 2018, 20:16

Няма значение какво ти е издадено, винаги можеш да я откажеш. Или да я върнеш на другия ден след доставката. Така, че можеш да си вземеш тази от Техното. :)
Бъдете добри едни към други! Да обиждаш някого заради предпочитанията му е много ниско! Намасте!

Blue Sky
Мнения: 1864
Регистриран: 18 мар 2015, 21:47

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Утре е Black Friday! Какво мислите да пазарите?

Мнение от Blue Sky » 14 дек 2018, 20:24

Като каза румънец се сетих: малко след черния петък поръчах машинка за подстригване на Remington и ръководството й няма превод на български. Има дори на румънски, гръцки, арабски, но на български и иврит няма. Това не е ли незаконосъобразно?

iWolff
Мнения: 1186
Регистриран: 13 юли 2006, 19:51

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Утре е Black Friday! Какво мислите да пазарите?

Мнение от iWolff » 14 дек 2018, 20:24

Няма го бутона за отказване на поръчката, та изобщо да не я пращат. А не ми се разправя после с куриера и с тях защо съм я върнал и т.н.
iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch Series 4 44mm

Legion83
Мнения: 26
Регистриран: 01 окт 2016, 09:47

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Утре е Black Friday! Какво мислите да пазарите?

Мнение от Legion83 » 15 дек 2018, 16:36

https://www.promocia.com/apple_phones/Apple_iPhone_X_4G_64GB_space_gray

Някой пазарил ли е от този сайт ? с - 250лв в от технотата тази цена

angelstamb
Мнения: 495
Регистриран: 22 яну 2007, 10:50

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Утре е Black Friday! Какво мислите да пазарите?

Мнение от angelstamb » 15 дек 2018, 20:59

Винаги можеш да откажеш покупката в 14 дневен срок. Това е европейски регламент. Няма значение, че има издадена фактура.

s_l_a_d_u_r_
Мнения: 200
Регистриран: 06 дек 2006, 00:35

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Утре е Black Friday! Какво мислите да пазарите?

Мнение от s_l_a_d_u_r_ » 17 дек 2018, 00:56

Пристигна миналата година фурна за вграждане от Емаг. На другия ден им писах, че искам да я върна тъй като беше счупена. Писаха ми само да е или както са я пратили, или добре опакована. На следващия ден дойде куриера и я прибра. Никакви проблеми освен, че ми върнаха парите след 10-15 дена тъй като я бях платил с карта. Ама това е нищо.

tzincbg
Мнения: 6196
Регистриран: 22 май 2014, 08:20

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Утре е Black Friday! Какво мислите да пазарите?

Мнение от tzincbg » 17 дек 2018, 09:18

От друг сайт поръчах нещо и пише, че имам право да върна стоката само неразпечатана. Това е лъжа, нали?

Отговори