Sony дава най-доброто от себе си със слушалките WH-1000XM3

Kyky86
Мнения: 68
Регистриран: 19 ное 2018, 22:29

Re: Sony дава най-доброто от себе си със слушалките WH-1000XM3

Мнение от Kyky86 » 19 дек 2018, 12:17

Хубавото е, че имат и 3.5мм.
Ще видя някое ревю за сравнение м/у DAC и Analog в тях.

Ванката
Мнения: 9571
Регистриран: 15 сеп 2011, 10:28

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Sony дава най-доброто от себе си със слушалките WH-1000XM3

Мнение от Ванката » 19 дек 2018, 12:25

Аз ги ползвам навсякъде където и когато мога. На кафето докато чакам приятелите да дойдат, на автобусната спирка, в парка докато се разхождам, когато тренирам определени мискулни групи, (които изключват лежанките), вкъщи, на работа когато нямам такава... Доста ценни са когато се опитваш, да не разговаряш с неприятни за теб хора.:) Докато тренирам и се концентрирам повече слушайки музика въпреки, че по времето когато аз също имах треньор слушалките бяха забранени.
Samsung GALAXY S22 Ultra

Walther_BG
Мнения: 124
Регистриран: 02 окт 2010, 17:08

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Sony дава най-доброто от себе си със слушалките WH-1000XM3

Мнение от Walther_BG » 21 дек 2018, 00:25

Ако под "тапи" визираш всички IEM - по една или друга причина не са за всеки.

[Quote]въпреки, че по времето когато аз също имах треньор слушалките бяха забранени[/Quote]
Хубаво мнение , но това "забранени" ? В последно време съм 2 седмици тук и 2 седмици в чужбина , и в залата извън страната се пуска силно някаква хард електронна музика (нищо не разбирам от стиловете там) , която ми е доста неприятна и изолацията ми е доста важна.
И аз слушам много музика , като ако говорим за затворени слушалки и Sony - MDR-Z1R са ми в топ 3 , в зависимост от музиката,която ми се слуша за деня.Десетки пъти са ме питали защо нося такива слушалки на улицата и залата , но грам не ми пука.Тествай ги ако имаш възможност.Ей така за теста.


Отговори