Само при SE ли е така-още една тъпа тема

buttman
Регистриран: 29 дек 2005, 13:02

Само при SE ли е така-още една тъпа тема

Мнение от buttman » 18 окт 2006, 20:02

Сменям си често телефоните,ползвал съм Siemens,Моtorola,Samsung ,SE и най-вече Nokia,та да питам.Само при SE ли видеото не става за нищо?Само при SE ли джойстика не става за нищо?Само при SE ли софтуерът не става за нищо,та трябва да го
сменяш поне 5 пъти? Само при SE ли обикновените телефони от висок клас са с размери на смартфон,че и са по-скъпи,но пък с по-малки възможности?
Само при Centur ли телефоните са без никакви,ама никакви проблеми,и са SE?Ами като ги сменя през 15 год....
Нека феновете на SE не възприемат сериозно написаното.Всички марки имат кусури и понякога се развалят,вкл. и Nokia.

АLEX_PL
Регистриран: 21 мар 2006, 02:05

Re: Само при SE ли е така-още една тъпа тема

Мнение от АLEX_PL » 18 окт 2006, 20:54

pich opredeleno si v goliama greshka ili si edin ot tuxlarite
edno ot 2te e pri tebe

ves210
Регистриран: 03 ное 2005, 18:23

Мнение от ves210 » 18 окт 2006, 21:08

Еми точно той като ги "сменя" на 15 години те издаржат толкова години...ХАХАХА ....НЕ само при него издържат и при МЕН ИЗДЪРЖАТ....

ahil (SE)*
Регистриран: 18 сеп 2006, 18:07

Мнение от ahil (SE)* » 18 окт 2006, 21:16

Кажи ми някой Siemens,или Motorola,която снима по-добре от SE?Например от w900?
Проблема с джойстика го няма отдавна във моделите над k700i.
Ааа...за размерите май си се объркал с NOKIA
А за софтуера,от 2 години сам с сони и не съм си сменял софтуера нито 1 път -няма за6то като не ми дава дефекти!!!
Така 4е не е само centur и на мен(както и на мнооого хора)не ми дава дефекти.

orfo26
Регистриран: 02 яну 2005, 09:56

Мнение от orfo26 » 18 окт 2006, 21:32

Ууу, човек в голяма заблуда си. Сега мога да говоря от позицията на човек, който също е имал удоволствието да разполага със всякакви видове телефони и практически всички модели на Нокиа и СЕ и искам да ти кажа, че нещата въобще не стоят по начина, по който ги описваш.
За видеото съм съгласен, че е боклучиво, но все пак 95% от телефоните на пазара са с не по-хубаво видео. Пък и W900i се справя доста добре с тая задача.
Джойстика им е слабото място на СЕ, както менюто при Моторолите или размера при Нокиите.
Софтуера им, според мен, що се отнася до обикновени телефони е ненадминат. Такова ниво на улеснение и същевременно възможности за настройки са наистина рядкост. А при смартфоните положението е много размито и нещата са много относителни. Там за лидер смятам Нокиа, но само и единствено заради пазарния дял и произхождащата от там поддръжка и разнообразие.
За размерите наистина не знам какво имаш предвид, явно не си сменяш телефоните достатъчно често.

buttman

Мнение от buttman » 18 окт 2006, 21:46

Че ги сменям,сменям ги.То за размерите се вижда и без да го имаш телефона-сравни К800 и
N73 като размери и възможности.Виж W850-на
картинка добре,ама на живо-ужас.За софтуера не си прав.Срамота е обикновени телефони да имат толкова софт.проблеми.

Rysnaka__
Регистриран: 10 авг 2006, 21:29

Мнение от Rysnaka__ » 18 окт 2006, 22:47

Да бе тая марка SE голяма работа стана бреее
Добре че Sony да направи нещо, иначе Ericsson бял свят нямаше да види вече,а и без това марката беше Боклук.И сега ко,видяхте Сони и си мислите че Исус възкръснал.Просто няма смисъл да обсъждаме тая глупава и ГРОЗНА марка SonyEricsson

АLEX_PL
Регистриран: 21 мар 2006, 02:05

Мнение от АLEX_PL » 18 окт 2006, 22:50

ima i temi za lubimata ti marka sshto zashto pishesh tuk ne moga da razbera

orfo26
Регистриран: 02 яну 2005, 09:56

Мнение от orfo26 » 19 окт 2006, 03:18

Ммм, не знам какво имаш предвид софтуерни проблеми. Ако говорим за нормални телефони, то телефон с повече софтуерни проблеми от Моторола не съм виждал. Значи те са толкова зле, че общо взето каквото се сетиш като проблем от другите производители на Моторолите се е случвало. За смартфоните, отново ти казвам, там нещата са относителни, но като имам предвид солидната дози смартфони минали през моите ръце, то смело мога да заявя, че най-проблемната ОС е Windows Mobile и съчетано с умрялото хардуерно изпълнение на някои производители (няма да назовавам, те се знаят), направо има някой толкова извънредно проблематични телефони, че направо да се чуди човек дали може да стане по зле.

buttman

Мнение от buttman » 19 окт 2006, 06:41

Нямам намерение да омаловажавам
достойнствата на нито една марка телефони.С тази безсмислена тема просто искам да покажа,че е жалко и смешно да плюеш една марка,при това в
десятката на най-уважаваните в света,само защото си фен на конкурентна.И това го прави любител,който преди месец не знаеше
как се снима с автофокус!И гордо обяснява как разбрал,че трябвало да "натисне лекичко, докато светнело зелено".Аз лично почти не съм имал проблеми с К750.

Отговори