Honor 8

funmobile
Регистриран: 06 юни 2008, 13:19

Huawei Honor 8

Мнение от funmobile » 12 яну 2017, 23:42

Здравейте, от днес 12,01,2017 Honor 8 се предлага в Теленор. Някой ползва ли този телефон и може ли да каже отзиви, изглежда добре и визуално и има обещаващ хардуер???

alexandrov1
Регистриран: 29 юни 2012, 20:36

Re: Huawei Honor 8

Мнение от alexandrov1 » 13 яну 2017, 07:24

Този Honor 8 е отличен апарат и директен конкурент на IPhone 7 и Galaxy 7.

Няма обективен параметър, по който да им отстъпва реално, а като съотношение качество-цена, е един от най-добрите на пазара.

Браво!

recheck
Регистриран: 12 яну 2017, 19:00

Мнение от recheck » 13 яну 2017, 08:09

Не ми харесва в него:
Слот за памет: microSD (използва слот за SIM карта)

Реално не може да се използват едновременно 2 сим карти и SD памет.

Също така не виждам в спецификацийте дисплея да му е IPS.

Caarnaage
Регистриран: 27 ное 2016, 22:59

Re: Re: Huawei Honor 8

Мнение от Caarnaage » 13 яну 2017, 11:43

Отстъпва по камера и процесор - най-главните неща.
Да не говорим за качеството...:)

funmobile

Re: Re: Re: Huawei Honor 8

Мнение от funmobile » 14 яну 2017, 20:50

Тоест да си го взимам ли или не... В смисъл гледам че няма оптична стабилизация, но аз не снимам клипове, а само снимки, камерата е близка на P9 само че не е сертифицирана от Лейка... отделно има повече рам от P9... много се двоумя. Затова търся мнение от хора които са запознати с телефона или го ползват. Синия цвят ми допада много...

Потребителски аватар
algor
Регистриран: 07 сеп 2006, 10:38

Re: Re: Re: Re: Huawei Honor 8

Мнение от algor » 14 яну 2017, 21:05

Колко пари ще ти излезе да платиш в Теленор?
Ако искаш незабавно да видиш резултатите от труда си, мий чинии!

funmobile

Re: Re: Re: Re: Re: Huawei Honor 8

Мнение от funmobile » 14 яну 2017, 22:59

http://www.telenor.bg/bg/private/device/view/honor-8

680 лева, но за характеристиките май е добре... поне така си мисля де....

sladyrko
Регистриран: 01 апр 2009, 18:02

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Huawei Honor 8

Мнение от sladyrko » 15 яну 2017, 01:59

Сам по себе си телефона е страхотен. Но Huawei са супер зле с ъпдейтите. Имам P9 и още е на 1-ви септрември секюрити пач... Нямам и Нуга още... Абе много е зле положението. Не бих взел техен телефон от сега нататък, не и докато не видя в големите сайтове, че пускат месечни ъпдейти и обновяват бързо колкото ЛГ до нова версия. Но за тея пари, може и да си струва. Въпреки, че аз без да се замисля бих взел ЛГ Г5 и да си имам супер телефон и редовни бързи ъпдейти. Ако имаш кеш пари, OnePlus 3T си поръчай директно от тях. Тоя телефон е супер добър, а цената му е супер също. Честно казано на тоя етап, сега точно като ще пускат новите модели след около 2 месеца, не знам дали си струва взимаш телефон. Ако можеш почакай, и цените на сегашните съвсем ще паднат. Самсунг С7 ако падне на тея пари, взимай без да се замисляш. :)

P.S: Ако си вземеш най-новите телефони на Xiaomi (тея по скъпичките по 300-400лв които са) ще ти излезе доста по-евтин и ще получиш същото каквото и от Huawei. Ако можех да върна моя телефон, бих направил точно това. (И изчакал докато пуснат Айфон 8 или Ноут 8, в зависимост както Apple ще предложи ((клоня към тях повече)) :)
Бъдете добри едни към други! Да обиждаш някого заради предпочитанията му е много ниско! Намасте!

Velasques_c
Регистриран: 30 окт 2016, 16:17

Мнение от Velasques_c » 15 яну 2017, 10:53

Телефона е със страхотен дизайн, заоблени ръбове, много изчистен дизайн. Като недостатък, ако може да се счита, е лъскавото му покритие от което остават супер много отпечатъци и дразни, лично мен. Пак повтарям, това са изключително дребни неща. Телефона е наистина доста бърз и пъргав от много други модели и марки на пазара в момента. Удобен е за работа с една ръка. Може би най- големият му недостатък, поне за мен, е че има много ама много слаб звук. Дори увеличен докрай, доста трудно се чува, когато е в джоб. Имайте го в предвид, когато си го взимате, чуйте му мелодиите на макс и си преценете дали ви устройва, иначе за хардуер, дизайн и бързина си е изключителен телефон, две мнения няма. :)

funmobile

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Huawei Honor 8

Мнение от funmobile » 15 яну 2017, 11:02

Може и да те послушам и да изчакам още 2 месеца... Хареса ми телефона наистина, но ако както каза колегата тук е слаб като звук не ми трябва, не искам да пропускам обаждания, а ако Samsung S7 го намалят още малко може и към него да се насоча, защото нещо не съм фен на еджа. Надявам се сега на събитието което наближава да се представят добри телефони на добри цени после в операторите ни....

Отговори