Безплатни Сименси от Вивател!!!

Amilo™
Регистриран: 02 апр 2004, 11:21

Re: Безплатни Сименси от Вивател!!!

Мнение от Amilo™ » 25 окт 2005, 23:10

ne e zle ako e istina;)

DefaultUser
Регистриран: 28 мар 2018, 11:04

Мнение от DefaultUser » 26 окт 2005, 10:33

DefaultUser написа:
25 окт 2005, 14:50
По вътрешни данни, Вивател ще намали цените на тарифите си непосредствено след старта. Свегашните високи цени са обявени за заблуда на Мтел и Глобул. Цената ще е от порядъка на 33 ст/мин СЪС ДДС. Също така клиентите с подписан 1-годишен договор, ще получат безплатно телефони Сименс М65!!! Не звучи зле!!!
А бе ако искат и пари да ми дават за дето съм говорил , аз от МТел няма да се откажа никога ( не съм на договор , а с Прима-та ! )

DefaultUser

Мнение от DefaultUser » 26 окт 2005, 10:50

DefaultUser написа:
26 окт 2005, 10:33
А бе ако искат и пари да ми дават за дето съм говорил , аз от МТел няма да се откажа никога ( не съм на договор , а с Прима-та ! )
Явно си бягал много от часовете по математика и за това си държиш на МенТел, или другата причина е че не избираш , а тебе те избират - то е все едно да седиш на маса отрупана с мезета и да хапнеш 2 марулки....

DefaultUser

Re: Чист маркетинг

Мнение от DefaultUser » 26 окт 2005, 10:56

DefaultUser написа:
25 окт 2005, 14:50
По вътрешни данни, Вивател ще намали цените на тарифите си непосредствено след старта. Свегашните високи цени са обявени за заблуда на Мтел и Глобул. Цената ще е от порядъка на 33 ст/мин СЪС ДДС. Също така клиентите с подписан 1-годишен договор, ще получат безплатно телефони Сименс М65!!! Не звучи зле!!!
Това ми звучи като евтин маркетнигов трик. Пускаме слуха да видим как ще реагира пазара, пък после мислим. Даже нищо чудно да няма нищо общо с Вивател, а да е някой от другите два. Друг е въпросът, че щом така е по света, рано или късно ще стане така и тук. Вероятно това наистина е следващата стъпка при битката за клиенти.

DefaultUser

Re: Чист маркетинг

Мнение от DefaultUser » 26 окт 2005, 10:59

DefaultUser написа:
26 окт 2005, 10:56
Това ми звучи като евтин маркетнигов трик. Пускаме слуха да видим как ще реагира пазара, пък после мислим. Даже нищо чудно да няма нищо общо с Вивател, а да е някой от другите два. Друг е въпросът, че щом така е по света, рано или късно ще стане така и тук. Вероятно това наистина е следващата стъпка при битката за клиенти.
След като Македонците го правят, ние ли сме най-задръстените потребители....не виждам защо да не го правят и е нормално да те обвързват с 1 или 2 годишен договор, който не го кефи да си купи апарат от магазина и да си кара на предплатените програми..

DefaultUser

Мнение от DefaultUser » 26 окт 2005, 15:00

DefaultUser написа:
26 окт 2005, 10:50
Явно си бягал много от часовете по математика и за това си държиш на МенТел, или другата причина е че не избираш , а тебе те избират - то е все едно да седиш на маса отрупана с мезета и да хапнеш 2 марулки....
:-)))) super go kaza,e vijda se kolko malko mu triabva na chovek- 1prima i s tova vsichko svarshva,dobre che vsichki ne sa kato toq 'avtor',che oshte shtiaxme da govorim po 1lv. na minuta,are pa dano i nas ni ogree

dessyteneva
Регистриран: 08 юли 2005, 19:11

Мнение от dessyteneva » 26 окт 2005, 18:39

Това е много хубаво като идея,но май го е казал някой на когото само му се иска да е така,трябва да го видя,за да повярвам,не,че бих се отказала от Мтел,но и втори телефон няма да ми е излишен,особено,ако предложат и ниски цени...

pandela_
Регистриран: 19 апр 2004, 11:40

Мнение от pandela_ » 26 окт 2005, 18:51

Специално пиша на БАШ МАЙСТОРА:
Абе баш не знам къв ама мноо на отворен се правиш.Баща ти да не работи в Комисията за далекосъобщения?-откъде черпиш тази информация,и защо си мислиш че ти вярваме на измислените данни?Какво му е толкова чудното мобилните оператори да свалят цените и поне малко да се доближат до европейските?Ако щеш вярвай,но ще стане,и това е само началото:)

DefaultUser

Мнение от DefaultUser » 26 окт 2005, 20:03

DefaultUser написа:
26 окт 2005, 18:51
Специално пиша на БАШ МАЙСТОРА: Абе баш не знам къв ама мноо на отворен се правиш.Баща ти да не работи в Комисията за далекосъобщения?-откъде черпиш тази информация,и защо си мислиш че ти вярваме на измислените данни?Какво му е толкова чудното мобилните оператори да свалят цените и поне малко да се доближат до европейските?Ако щеш вярвай,но ще стане,и това е само началото:)
Поредната спекулация - айде въздържайте се от такива ако наистина няма поне малко истина в тях а тази е направо абсурдна и 100% погрешна ..

Отговори