Анкета: Кой е най-продаваният андроид флагман в България според вас от началото на 2018 година до сега? (Лични впечатления!)

wer_aac
Мнения: 1043
Регистриран: 23 юни 2013, 20:08

Re: Анкета: Кой е най-продаваният андроид флагман в България според вас от началото на 2018 година до сега? (Лични впечатления!)

Мнение от wer_aac » 24 окт 2018, 14:41

Няма две мнения по въпроса. S9+ е най-продаван андроид. Въпроса е до 2020 ще задържат ли позицията или Хуауей ще ги задмине.

Потребителски аватар
Вито
Мнения: 5797
Регистриран: 09 яну 2008, 01:07

Re: Re: Анкета: Кой е най-продаваният андроид флагман в България според вас от началото на 2018 година до сега? (Лични впечатления!)

Мнение от Вито » 24 окт 2018, 15:35

Около мене има няколко човека с P20 pro и P20, никой с S9/+. Тва са ми личните наблюдения и впечатления. А този който си купи седмица след представянето P20 pro сега мисли да вземе mate 20 pro. Дизайнът на mate 10 pro ми хареса повече, иначе и аз щях да съм с P20 pro.

Потребителски аватар
chilko
Мнения: 6862
Регистриран: 12 авг 2004, 21:10

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Анкета: Кой е най-продаваният андроид флагман в България според вас от началото на 2018 година до сега? (Лични впечатления!)

Мнение от chilko » 24 окт 2018, 15:35

Кампанията е хитра, но е ограничена като време и от нея се възползват само най-големите фенове. Samsung едва ли разчитат да генерират основните продажби от модела за тези 1-2 седмици.

В тази връзка не разбирам защо Huawei не предложиха някакви бонуси за preorder - ето в Англия операторите дават часовник и безжично зарядно.

Онзи ден си говорих с човек от телеком за това и той каза, че причината е в законодателството ни, което забранява да се дават подаръци на значителна стойност. Според него единствени в Европа сме с такива правила.

tzincbg
Мнения: 6196
Регистриран: 22 май 2014, 08:20

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Анкета: Кой е най-продаваният андроид флагман в България според вас от началото на 2018 година до сега? (Лични впечатления!)

Мнение от tzincbg » 24 окт 2018, 16:11

Ами да се изхитрят леко Huawei. Да направят томбола с огромен процент печалби часовник и зарядно на купулите. :)

Боби13
Мнения: 3553
Регистриран: 02 яну 2007, 21:59
Местоположение: Земя

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Анкета: Кой е най-продаваният андроид флагман в България според вас от началото на 2018 година до сега? (Лични впечатления!)

Мнение от Боби13 » 24 окт 2018, 17:00

Масово учениците, поне до 8 клас са с Huawei ( всякакви модели ) ;)

Потребителски аватар
Вито
Мнения: 5797
Регистриран: 09 яну 2008, 01:07

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Анкета: Кой е най-продаваният андроид флагман в България според вас от началото на 2018 година до сега? (Лични впечатления!)

Мнение от Вито » 24 окт 2018, 17:00

[Quote]Онзи ден си говорих с човек от телеком за това и той каза, че причината е в законодателството ни, което забранява да се дават подаръци на значителна стойност. Според него единствени в Европа сме с такива правила.
[/Quote]
От цялата схема само обикновеният потребител прецакан. Тея дето са "законодатели" вземат най-тлъстите подаръци! (angry)

gog88
Мнения: 1043
Регистриран: 27 яну 2006, 08:24

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Анкета: Кой е най-продаваният андроид флагман в България според вас от началото на 2018 година до сега? (Лични впечатления!)

Мнение от gog88 » 24 окт 2018, 19:19

Аз също не познавам човек с флагман на Хуауей, познавам с P8 lite и P9 Lite, но те категорично са далеч от представата ми за флагмани.
Относно ползването на модели на Хуауей в училище, не знам как е в основните училища, но прогимназиален и гимназиален етап, особено в т.н. елитни училища преобладават моделите на епъл (най- вече 6, 6ес, 7, 8 и по- малко серията плюс или Х, не са малко и апаратите на Самсунг от ес серията, докато флагмани на Хуауей са нищожно количество поне в горните класове в гимназиите). Иначе няма спор, че като камерофон през миналата и тази година апаратите на Хуауей от P и Mate серията са на много високо ниво.
Ванка, на мен би ми била любопитна анкета от рода кой е най-желаният за закупуване смартфон в България? Без да се ограничаваме в избора на операционните системи.
Относно най- продаваният флагман аз съм съгласен да качваме по една касова бележка/ гаранционна карта от покупката за да са още по реални резултатите от допитването.
Samsung Galahy Z Fold3, Phantom Silver
Apple iPhone 14 pro max, Deep Purple
Samsung Galaxy Watch 4 Classic LTE 46mm
Apple Watch 6 44mm
Apple AirPods Pro 2nd Generation
Samsung Galaxy Tab S4 SM-T835-10.5",LTE, Black

Ванката
Мнения: 9571
Регистриран: 15 сеп 2011, 10:28

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Анкета: Кой е най-продаваният андроид флагман в България според вас от началото на 2018 година до сега? (Лични впечатления!)

Мнение от Ванката » 24 окт 2018, 20:51

За момента мога да сложа две снимки с моя S9+ и още един на мой клиент, с който току-що приключихме тренировката. Снимах ги с айпада.
Samsung GALAXY S22 Ultra

В@НК0
Мнения: 836
Регистриран: 18 окт 2011, 08:46

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Анкета: Кой е най-продаваният андроид флагман в България според вас от началото на 2018 година до сега? (Лични впечатления!)

Мнение от В@НК0 » 24 окт 2018, 22:36

Сега четох, че андроид 9 за хуавей е пуснат за разпространение за доста устройства. Не само за флагманите. Ето така се прави. Още един плюс за хуавей срещу самсунг.

Ванката
Мнения: 9571
Регистриран: 15 сеп 2011, 10:28

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Анкета: Кой е най-продаваният андроид флагман в България според вас от началото на 2018 година до сега? (Лични впечатления!)

Мнение от Ванката » 24 окт 2018, 22:58

Темата не е за сравнения между телефони и производители, а кой е най-продаваният флагман по лични наблюдения!
Samsung GALAXY S22 Ultra

Отговори