Булсатком принуждава преподписване

nomercy
Регистриран: 12 юни 2008, 18:08

Re: Булсатком принуждава преподписване

Мнение от nomercy » 18 авг 2020, 09:47

Хаха да и на мен ми каза така : а ама вие къде сте преподписали договор. и после ми казва може да ви приема плащане без премиум+ . и я питам значи искате да сми спрете пуснат пакет така ли?
Исках и естествено писмено да ми даде отказ , че отказва да ми вземе парите , но естествено не ми даде.
А то тъпото в цялата история е че заради техниците им се водят на 3-ма различни човека договорите.
Идват да ми пускат на ново място и ми казват а не вие съществувате в системата не може да ви пуснеме интернет дайте на друг човек и седят и чакат .... е товавече ако не е идиотко.
И сега нещо ако искам промени трябва да завлека и майка ми и бившата ми приятелка .... е особенно второто как ще стане ....
Значи мислех малко че поне са по в ред в тази фирма ама после как да подкрепиме бълграското така да се каже с такива идиотщини. А това , че са им затапени всички портове и освен за web и торенти няма да го коментирам.
Значи не ми се играе да пренастройвам на три места и чинии и интернет иначе да съм ги сменил... ама то и за какво да ги смениш като другите са същия дол дренки. Единствено от Нет1 съм доволен от обслужване , но там им ползвам само интернет и не знам как им е телевизията.

pllb
Регистриран: 30 юни 2020, 12:23

Re: Булсатком принуждава преподписване

Мнение от pllb » 09 сеп 2020, 20:49

махнах се от тях...не бяха особено коректни

Отговори