Spotify, Deezer Premium - Безплатно! - iOS / Android!

tzincbg
Регистриран: 22 май 2014, 08:20

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Spotify, Deezer Premium - Безплатно! - iOS / Android!

Мнение от tzincbg » 13 мар 2018, 14:03

Няма други манипулации, но трябва нов или скорошен акаунт, който не е блокиран все още.

Потребителски аватар
Вито
Регистриран: 09 яну 2008, 01:07

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Spotify, Deezer Premium - Безплатно! - iOS / Android!

Мнение от Вито » 13 мар 2018, 15:01

[Quote]но трябва нов или скорошен акаунт, който не е блокиран все още.[/Quote]
Който акаунт ако продължи да ползва хакнати приложения също така скоро ще бъде бликиран. Щом Spotify излязоха със специална новина по въпроса не си мислете, че дълго ще ползвате безплатно.
HUAWEI Mate 10 Pro Blue
LG G4 Black, Red & Brown Leather
NOKIA 808 PureView Black

tzincbg
Регистриран: 22 май 2014, 08:20

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Spotify, Deezer Premium - Безплатно! - iOS / Android!

Мнение от tzincbg » 13 мар 2018, 15:09

Затова отгоре съм дал Shark, Deezer(не забравяйте да спрете автоматичния ъпдейт)
Не забравяйте Melophone и VMP.

Потребителски аватар
Вито
Регистриран: 09 яну 2008, 01:07

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Spotify, Deezer Premium - Безплатно! - iOS / Android!

Мнение от Вито » 13 мар 2018, 15:37

Аз изобщо съм забравил от години за други музикални услуги. Spotify ми върши перфектна работа. За това си плащам с удоволствие.
HUAWEI Mate 10 Pro Blue
LG G4 Black, Red & Brown Leather
NOKIA 808 PureView Black

Tadj
Регистриран: 10 дек 2013, 01:25

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Spotify, Deezer Premium - Безплатно! - iOS / Android!

Мнение от Tadj » 13 мар 2018, 16:16

@tzincbg, В@Нко,

Тази версия от 5.9.х.х чрез нов Sign up ли да си направя новия рег?

Tadj

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Spotify, Deezer Premium - Безплатно! - iOS / Android!

Мнение от Tadj » 13 мар 2018, 16:18

[Quote]Аз изобщо съм забравил от години за други музикални услуги. Spotify ми върши перфектна работа. За това си плащам с удоволствие.[/Quote]

31лв за 12месеца примерно не ме бъркат и бих ги дал. И то с удоволствие. Ама така по 10лв всеки месец...

п.п: Ако някой търси за споделен/семеен/групов акаунт съм навит.

В@НК0
Регистриран: 18 окт 2011, 08:46

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Spotify, Deezer Premium - Безплатно! - iOS / Android!

Мнение от В@НК0 » 13 мар 2018, 17:51

[Quote]Тази версия от 5.9.х.х чрез нов Sign up ли да си направя новия рег?[/Quote]

Нова регистрация през приложението.

Tadj

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Spotify, Deezer Premium - Безплатно! - iOS / Android!

Мнение от Tadj » 14 мар 2018, 16:52

Идеално!
Работи, може да се цъка по избор напред -назад и Екстрем качеството работи.
Сложих си и споти-даунлоадер и всичко го сваля без проблем, стига да е е слижено в плей лист-а.

Благодаря (yes)

Отговори