iPhone 8 Plus

Legolaself01
Регистриран: 16 май 2018, 17:28

Re: iPhone 8 Plus

Мнение от Legolaself01 » 25 мар 2019, 00:47

Защо само споделяш приятната част. Кажи също как на няколко дни въпросните приложения спират да работят и се налага отново да бъдат изтегляни. Реално и двете операционни системи си имат своите плюсове и минуси.

Точно така е. Аз свалях от tutuapp. Не само, че спират да работят, но изчезва всичко, което имаш в приложението до дадения момент.
Тъпите копелета лееекичко компресирали екрана на приложението или играта и оставили рекламно прозорче отгоре или отдолу. Това пък iTransmision за торенти е пълен боклук. Сваля филма в неговата си папка, до която разбира се никой плеър няма достъп т.е. неизползваемо. А за всякакви субтитри забрави. А в Netflix и HBO изобщо няма нужното съдържание. Ето днес например си свалих боксовата вечер на братя Пулеви. iOS е за абсолютни мазохисти ако искаш да го ползваш за нещо повече от фейсбук, добра камера и игри. Огромно ми беше учудването, че има сайтове, които не работят на айфоните. Накрая ми писна и разкарах айфона. Не е норнално за най-елементарни неща да правиш безброй фокуси. Айфон Х 256 гб перфектен, с оставаща гаранция, едвам го продадох за 1150 лева и то обявата седя 2 месеца. Дотук с митовете за търсене на айфоните.

Потребителски аватар
Ванката
Регистриран: 15 сеп 2011, 10:28

Мнение от Ванката » 25 мар 2019, 07:03

Моят 8Plus го продадох много бързо, дори не стигна до олх. Даже съм на печалба със стотина лева. ;) Обмислям да започна да вкарвам айфони от Щатите и да ги продавам тук, защото са най-бързо продаващите се телефони. Особено 8/8Plus са доста търсени.
Samsung Galaxy S10+ PRISM SILVER 128GB
Samsung MicroSD 128GB EVO Plus UHS-I (U3)
Samsung Galaxy S9+ CORAL BLUE 64GB
GARMIN vivoactive 3

Потребителски аватар
centur
Регистриран: 10 авг 2005, 22:39

Мнение от centur » 25 мар 2019, 12:55

Leo Kolev написа:
24 мар 2019, 23:52

Защо само споделяш приятната част. Кажи също как на няколко дни въпросните приложения спират да работят и се налага отново да бъдат изтегляни. Реално и двете операционни системи си имат своите плюсове и минуси.
Спират да работят след 7 дни (от датата на инсталиране), защото не си разработчик, но ако си разработчик (или имаш познат такъв, който да си даде акаунта) тогава тестовия период на приложенията е 1 година.

natalie_t
Регистриран: 26 дек 2012, 21:28

iPhone 8 Plus

Мнение от natalie_t » 22 юли 2019, 21:30

Здравейте. Може ли да ми препоръчате сайт от който да си взема телефона на изплащане ?

gog88
Регистриран: 27 яну 2006, 08:24

Мнение от gog88 » 23 юли 2019, 17:35

Ако си към Теленор и имаш договор за преподписване, може да го вземеш на лизинг, като платиш предварително 25,50 или повече % от цената му при закупуването му. Може и изщяло на лизинг, но така се оскъпява, а и зависи от кредитната ти оценка. В Емаг също може да провериш.
Apple iPhone 11 pro max, Midnight Green
Apple iPhone XS, Gold max
Apple Watch Series, Nike 4 44mm
Apple AirPods Pro
Samsung Galaxy Tab S4 SM-T835-10.5",LTE, Black

Отговори