iPhone 7 Plus

apolon25
Регистриран: 01 мар 2005, 01:38

Re: Re: Apple iPhone 7 plus

Мнение от apolon25 » 15 сеп 2016, 01:16

Те контактите ми са в gmail в андроида, е как без българско меню? Толкова ли е трудно да се кирилизира всичко или руско ли се ползва , който не иска английски?
Samsung Galaxy S 9+

sladyrko
Регистриран: 01 апр 2009, 18:02

Re: Re: Re: Apple iPhone 7 plus

Мнение от sladyrko » 15 сеп 2016, 01:50

Явно за 2000 човека не си струва да го добавят според тях. То и не ти и трябва, толкова е опростена системата, че и на китайски да ти го сложат, пак ще свършиш това което искаш. Но да щеше да е хубаво, да го има за тея които го искат.
Бъдете добри едни към други! Да обиждаш някого заради предпочитанията му е много ниско! Намасте!

apolon25

Apple iPhone 7 plus

Мнение от apolon25 » 15 сеп 2016, 05:27

Петък като излезе телефона, ще пробвам да го взема, дано да няма голяма опашка и налични бройки. Казаха към 100 броя очакват предимно Jet Black. Зарибим съм се за 128 Jet Black версията. Чудя се само малкия или големия. Защото съм свикнал с големи екрани. Сигурно plus версията ще взема. Да видим без български как ще се справя. На Андроид има всички езици. Сега като въведа Gmail и контактите ще ми се прехвърлят ли? Не знам да не с бъркам. Зариби ме че най накрая сложиха стерео говорители в топ телефон.
Samsung Galaxy S 9+

Holon
Регистриран: 06 юли 2013, 19:43

Re: Apple iPhone 7 plus

Мнение от Holon » 15 сеп 2016, 06:26

Недейй го купува ще сбъркаш, не си заслужава.

Воден-дух
Регистриран: 01 дек 2010, 14:58

Мнение от Воден-дух » 15 сеп 2016, 09:27

Много добър избор! Ако толкова държиш да е на славянски език менюто - има на руски, клавиатурата е с вградена кирилица (има и фонетична, има и БДС). За прехвърляне на контакти и друго съдържание от стария ти телефон (с андроид) на айфон - има едно приложения (move to iOS), инсталираш го на двата телефона, правиш връзка между тях през wi-fi и си прехвърляш всичко. Според мен не бързай да го купуваш веднага, ако нямаш карта за преподписване/пренос - най-изгодно излиза да купиш телефона с абонаментен план, дано чрез Спас Русев и Вива официално да се включат вече в играта и да започнат да предлагат Айфони на цени като при конкуренцията :)

sladyrko
Регистриран: 01 апр 2009, 18:02

Мнение от sladyrko » 15 сеп 2016, 11:28

Влизаш в Гугъл, отиваш на контакти, Експортваш ги. После влизаш в iCloud.com акаунта си и ги импортваш. Елементарно е. Пиши гугъл "how to import google contacts to icloud" и без да знаеш английски като гледаш видеота в ютюб ще се справиш без проблем. :)
Аз не бих взел Jet black, а само черния който не е лъскав. Тоя лъскавия без кейс не може да се ползва, по видеотата в ютюб казват, че само да го сложиш на масата вече е надраскан. А ако ще му слагам кейс, какъв е смисъла да е лъскав, така или иначе няма да си личи толкова, дори и с прозрачен. Според мен пак си помисли.
Бъдете добри едни към други! Да обиждаш някого заради предпочитанията му е много ниско! Намасте!

abando
Регистриран: 13 яну 2015, 13:34

Мнение от abando » 15 сеп 2016, 11:47

Естествено че не си заслужава... Но ти ще събереш от банички и ще се набуташ... не се съмнявам в теб :D

apolon25

Apple iPhone 7 plus

Мнение от apolon25 » 15 сеп 2016, 12:11

Благодаря много момчета. Ще си сложа норвежки или руски. И двата езика ги владе на Добро ниво освен някой технически думи. Но за драскането ще видя. Аз по принцип си пазя телефона. Просто той най много ми хареса на външен вид. Утре ще се пробвам да отида по рано до магазина. Отварят в 10:00 дано да няма много желаещи. Тук цените са поносими. Само да не се оспа. Хубав ден от мен. Утре ако го взема ще кача снимки и ще споделя впечатление. Хубав ден.
Samsung Galaxy S 9+

Воден-дух
Регистриран: 01 дек 2010, 14:58

Мнение от Воден-дух » 15 сеп 2016, 13:34

Не съм разбрал, че в чужбина ще купуваш - още по-добре е в такъв случай да се вземе с договор от някой от местните оператори :-)

apolon25

Мнение от apolon25 » 15 сеп 2016, 13:53

Голямо падение , с парите си да се редя и да чакам да купя нещо ха ха . Голяма излагация. Казаха , че очакват към 100 броя телефони да видим колко ще е опашката. Мисля с колата да отида и да се наредя да запазя място. И да си отида на топло. :D;) ако не го взема сега , ще е след месец предполагам. Зависи кога очакват ново зареждане. Голям филм с тея ябълки. Пари си имам не ми трябва да подписвам договор. Само да го имат наличен.
Samsung Galaxy S 9+

Отговори